06.04.12, 21:02

Kinomaniak.pl zadebiutuje na NewConnect

9 marca br. na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna spółka ze stajni TRO MEDIA- Kinomaniak.pl. Firma pozyskała z prywatnej oferty 560 tys. zł. Przeznaczy je na rozszerzenie przedmiotu działalności.

9 marca br. na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna spółka ze stajni TRO MEDIA- Kinomaniak.pl. Firma pozyskała z prywatnej oferty 560 tys. zł. Przeznaczy je na rozszerzenie przedmiotu działalności.

Obecnie Kinomaniak.pl to jeden z najbardziej popularnych portali internetowych o tematyce kinowej w Polsce. Prawie wszystkie przychody spółki pochodzą z reklamy. "Pieniądze z emisji pozwolą na dywersyfikację działalności firmy i pozyskanie nowych źródeł przychodów z takich obszarów jak usługi dla kin, sklep internetowy z gadżetami filmowymi czy gra MMO o tematyce filmowej" - tłumaczy Marcin Misztal, prezes TRO MEDIA.

W minionym roku przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 2,45 mln zł, Kinomaniak.pl wypracował zysk netto w wysokości 14 tys. zł. Tegoroczne wyniki mają być dużo lepsze. Sprzedaż wzrośnie do 3,9 mln zł a zysk netto do 0,8 mln zł.

Kinomaniak.pl to jeden z najpopularniejszych portali filmowych w Polsce. Istnieje na rynku od 10 lat. Na tle konkurencji wyróżnia się zakresem prezentowanych informacji o filmach. Kinomani znajdą tu nie tylko opisy filmów, ale również zwiastuny, plakaty, tapety i zdjęcia filmowe, ścieżkę dźwiękową do filmu oraz informacje o nagrodach jakie dany film zdobył. Prezentowane są również wywiady filmowe, ciekawostki z planu filmowego oraz plotki i wiadomości. Jako jedyny portal w Polsce pokazuje przychody filmów. Kinomaniak.pl to miejsce, gdzie internauci znajdą najświeższe plotki i wiadomości z życia gwiazd kina.

TRO MEDIA SA jest spółką z segmentu nowych technologii – jej działalność opiera się na kilku uzupełniających się płaszczyznach skupionych wokół rynku multimediów: działalność portali internetowych - skupiona jest na budowaniu grupy portali internetowych w różnych kategoriach tematycznych, zarządzanie powierzchnią reklamową, działalność inwestycyjna.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
12.06.24, 18:12
| internet » informacje
Jakdojade uruchamia sprzedaż biletów w Szczecinie 
Jakdojade rusza ze sprzedażą biletów w Szczecinie. Od teraz użytkownicy aplikacji będa mogli kupować bilety jednorazowe i okresowe na szczecińską komunikację miejską.
12.06.24, 14:15
| internet » informacje
Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024
Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.
10.06.24, 15:15
| internet » informacje
Grupa WP kupuje 80 proc. udziałów w spółce Creative Eye SRL
Szallas Group należąca do Wirtualnej Polski Holding kupuje 80 proc. udziałów w rumuńskiej spółce Creative Eye SRL, zarządzającej platformą turystyczną Litoralulromanesc.ro. Wartość transakcji to 16,8 mln euro.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
09.06.24, 13:27
| internet » informacje
Wieczór Wyborczy w Onecie
9 czerwca br. o godz. 20:45 na stronie głównej Onetu ruszy Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Marcin Zawada, dziennikarz Onetu. Dziennikarz w Studiu Wyborczym Live w Onecie przedstawi wyniki exit poll i będzie się łączył z reporterami Onetu i Faktu obecnymi w sztabach wyborczych. 
06.06.24, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Nowy serwis historyczny Polskiego Radia z okazji 35. rocznicy wyborów
Z okazji 35. rocznicy wyborów, Polskie Radio przygotowało specjalny historyczny serwis internetowy. Portal zawiera unikatowe nagrania z Archiwum Polskiego Radia i Archiwum Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, dzięki czemu stanowi niezwykły dokument tamtych dni.
05.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Patrycjusz Wyżga gospodarzem wieczoru wyborczego w Wirtualnej Polsce
W niedzielę, 9 czerwca br. Wirtualna Polska przygotuje specjalny wieczór wyborczy dotyczący wyborów do europarlamentu. Program emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.
05.06.24, 08:30
| internet » informacje
Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz. Kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl
Pod hasłem „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz” Travelist.pl ruszył z kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.