06.04.12, 21:03

Radio Zet zaprezentowało nową stronę

Radio ZET przedstawiło nową odsłonę strony internetowej www.radiozet.pl w wersji beta. Twórcy serwisu silniej powiązali jego treści z anteną i wprowadzili mechanizmy umożliwiające bezpośrednią interakcję słuchaczy z prowadzącymi.

Radio ZET przedstawiło nową odsłonę strony internetowej www.radiozet.pl w wersji beta. Twórcy serwisu silniej powiązali jego treści z anteną i wprowadzili mechanizmy umożliwiające bezpośrednią interakcję słuchaczy z prowadzącymi.

Nowa witryna Radia ZET w atrakcyjniejszy sposób przekazuje treści antenowe wzbogacone o materiały multimedialne i możliwości komunikacyjne. Ma wpisywać się w nowoczesny trend tworzenia stron rozrywkowych, łącząc elementy słowa, głosu, obrazu i interakcji. Użytkownik znajdzie tu m.in. aktualności z kraju i ze świata, posłucha muzyki, weźmie udział w zabawach i konkursach, zobaczy ekskluzywne materiały wideo i zdjęcia, przeczyta recenzje płyt i filmów, uzyska dostęp do archiwalnych programów Radia ZET, a także dowie się więcej o prowadzących czy swoich ulubionych audycjach.

Strona została zoptymalizowana. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że ładuje się szybciej, a dostęp do treści jest łatwiejszy i bardziej intuicyjny. Zmieniła się jej dotychczasowa szata graficzna. Przybyły również nowe funkcje. Podstawowa nowość to mechanizm umożliwiający bezpośrednią interakcję odbiorców z anteną Radia ZET. Dzięki niemu słuchacze mogą „na żywo” komentować i brać udział w dyskusjach z DJ’ami stacji. 

Naszym celem jest budowanie silnej pozycji Radia ZET na rynku online marek radiowych. Zgodnie z nową strategią internetową Grupy Eurozet stworzyliśmy witrynę, w której prezentowane treści przenikają się i wzajemnie uzupełniają z anteną Radia ZET" – mówi Marta Czartoryska, Dyrektor Działu Online Grupy Eurozet. „Chcemy bardziej zaangażować naszych słuchaczy, oferując im m.in. możliwość bezpośredniego kontaktowania się z prowadzącymi. Dajemy im realną szansę wpływania na treści prezentowane na antenie Radia ZET” – dodaje Rafał Olejniczak Redaktor Naczelny Radia ZET.

Nowa strona www.radiozet.pl zawiera szereg udogodnień dla użytkowników. Mechanizm logowania został zintegrowany z kontami w popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google i GG). W ten sposób rejestracja i logowanie na stronę Radia ZET stały się łatwiejsze i szybsze. Serwis udostępnia wyszukiwarkę utworów granych na antenie. Podając dzień i orientacyjną godzinę, w której był emitowany, użytkownik pozna jego tytuł i wykonawcę. Dodatkowo znajdzie podstawowe informacje o artyście i płycie, z której pochodzi. Łatwiej będzie również wyszukać archiwalne programy Moniki Olejnik – „Gościa Radia ZET” i „7 dnia tygodnia”.

Nowa strona www.radiozet.pl to efekt współpracy Działu Online Grupy Eurozet i Redakcji Radia ZET. Architekturę informacji zaprojektowała Agencja FreeFlow.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska najchętniej słuchana, duży spadek Radia Pogoda
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (sieci radiowe).
13.06.24, 19:00
| radio » informacje
XXVII edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Organizatorzy podwyższyli granicę wieku uczestników
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia organizuje XXVII edycję Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, który jest skierowany do twórców, którzy nie ukończyli 40. roku życia. Celem przyznawanego stypendium jest zapewnienie warunków twórczego rozwoju młodym reportażystom radiowym.
13.06.24, 16:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nie do wiary. 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
15 czerwca br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest hasło: „Nie do Wiary!”. 
13.06.24, 11:42
| radio » informacje
Relacje z EURO 24 w Radiu Zet i TOK FM
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecze polskiej reprezentacji będą relacjonować Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł z Radia ZET oraz Przemysław Pozowski i Michał Waszkiewicz z TOK FM.
12.06.24, 16:00
| radio » ludzie | reklama & PR » ludzie
10 osób awansuje w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało dziesięć osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
12.06.24, 08:30
| radio » informacje
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek w zespole Radia Nowy Świat
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do zespołu Radia Nowy Świat . Barciś pojawi się pierwszy raz na antenie 13 czerwca o godz. 14.00. Z kolei Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o godz. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
12.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Wielki powrót do Polskiego Radia. Janusz Deblessem w Studiu Reportażu i Dokumentu PR
Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po trzech latach dziennikarz wraca do Polskiego Radia.
11.06.24, 14:32
| radio » informacje
Nowe podcasty od Czwórki w ofercie Polskiego Radia
Podcasty „Jamrozek wrażliwie” Kuby Jamrozka, „Nie ma lekko” Kamila Jasieńskiego , „Rejon ruchu” Piotra Galusa debiutują w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
11.06.24, 10:13
| radio » badania rynku
Radio Zet z dużym skokiem słuchalności. RMF FM liderem
Radio Zet osiągnęło największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.06.24, 13:12
| radio » informacje
RMF FM wysyła na Euro 2024 siedmioosobową ekipę
Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz aż siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.