06.04.12, 21:03

Integracja serwisu KurJerzy.pl z platformą Przelewy24

Serwis usług kurierskich KurJerzy.pl rozpoczyna współpracę z platformą Przelewy24.

Serwis usług kurierskich KurJerzy.pl rozpoczyna współpracę z platformą Przelewy24. Owocem wspólnych działań jest moduł wysyłki kurierskiej, uruchomiony bezpośrednio w panelu użytkownika platformy z płatnościami. Funkcja umożliwia w szybki i prosty sposób przygotowanie kurierskich listów przewozowych dla każdej transakcji płatniczej, która wpłynie na konto użytkownika bramki przelewowej.

Podstawową zaletą modułu jest skrócony czas przygotowania wysyłki kurierskiej. System samodzielnie generuje informacje i uzupełnia odpowiednie pola listu przewozowego danymi nadawcy oraz odbiorcy. Cały proces dodatkowo przyspiesza określenie wymiarów, wagi oraz zawartości przesyłki w ustawieniach aplikacji. Płatność za przesyłkę następuje automatycznie po złożeniu zamówienia. Dokonanie płatności nie wymaga więc dodatkowych operacji lub przelewów. Kwota przesyłki odejmowana jest z salda użytkownika bramki Przelewy24, a faktura VAT za tą usługę wysyłana jest na wskazany adres mailowy.

"Usługa skierowana jest do obecnych oraz przyszłych klientów serwisu Przelewy24, zajmujących się sprzedażą produktów w Internecie. Dla firm nadających przesyłki kurierskie regularnie przewidzieliśmy ofertę indywidualną oraz dostęp do wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje nasz system" – wyjaśnia Piotr Richert, współwłaściciel serwisu KurJerzy.pl.

"Dla firm oferujemy dostęp do panelu administracyjnego, w którym na bieżąco można kontrolować zestawienia dokonywanych transakcji" – tłumaczy Michał Bzowy, wiceprezes Przelewy24. "Dodatkowe wyposażanie naszego systemu w moduł wysyłki sprawia, że jest on jeszcze atrakcyjniejszym narzędziem dla sprzedawców. Warto podkreślić, że to pierwszy z wielu pomysłów, który udało nam się zrealizować wspólnie z KurJerzy.pl, w planach mamy kolejne rozwiązania" – dodaje Bzowy.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
19.03.23, 13:00
| internet » informacje
Spółka FORIGI rozwija platformę do zarządzania treścią w internecie
FORIGI, LegalTech wyspecjalizowany w usuwaniu bezprawnych treści z Internetu, przygotowuje się do wzrostu. Spółka pozyskała kilkunastu klientów i zakończyła z sukcesem pierwszą rundę finansowania.
17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.