08.06.12, 09:36

Aplikacje radiowe 24MAS zwiększają zaangażowanie słuchaczy korzystających z urządzeń mobilnych

24MAS Logo

Z roku na rok ilość treści pobieranych mobilnie bije kolejne rekordy, a 24MAS jest jednym z dostawców treści cyfrowych, który wykorzystuje ten sposób konsumpcji mediów przed odbiorców. Śledząc ten niesamowity wzrost firma zauważa, że wielu marketingowców docenia  zalety komunikacji z odbiorcą w miejscu w którym on się znajduje.

24MAS wspiera lojalność i zaangażowanie konsumentów poprzez zróżnicowane portfolio aplikacji funkcjonujących na rozmaitych platformach: smartfonach, tabletach i smart TV, dając nowy strumień dochodów dla właścicieli mediów tradycyjnych i dostawców treści. W tym roku firma rozszerzyła działalność o rynek mobilnych aplikacji radiowych poprzez nagradzaną sieć aplikacji Spodtronic.

Spodtronic.com
Spodtronic łączy około 1500 aplikacji, poprzez które stacje radiowe nadają na żywo na całym świecie. Jak dotąd ponad dwadzieścia pięć milionów osób zainstalowało je na swoich urządzeniach. Liczba nowych użytkowników rośnie w tempie 1,5 miliona nowych użytkowników miesięcznie.

Na rynku polskim, 24MAS obsługuje aplikacje mobilne dla Radia Wrocław oraz Radia RAM. Stacje te umieściły platformę mobilną w ramach swoich strategii dotarcia do młodych fanów muzyki. Oferta radia wspiera takie platformy jak: iOS, Android, Nokia, BlackBerry, Windows Mobile oraz Samsung Bada.

24MAS rozumie i łączy wpływy innowacji, muzyki i social media. W ramach dostępnych modułów aplikacji radiowych jest możliwe konfigurowanie treści, interfejsu użytkownika i schematów monetyzacji, ponieważ chcemy aby różne strategie cyfrowego radia były możliwe w realizacji”  - mówi Mikko Linnamäki, Dyrektor Zarzadzający Radio Business 24MAS.

Mobilne aplikacje radiowe otwierają możliwości zarabiania dzięki reklamom, które mają setki milionów odsłon miesięcznie. 24MAS upraszcza sposób zamawiania i wyświetlania reklam dzięki współpracy z szeroką siecią sprzedaży łączącą największe światowe markami i rynki międzynarodowe.

24MAS skupia się na trzech kluczowych operacjach na rynku - marketingu mobilnym i reklamie, rozwoju i publikowaniu aplikacji oraz dostarczaniu zarządzalnych usług i rozwiązań. To wszystko stwarza dla marek i  deweloperów możliwość dotarcia do abonentów telefonii komórkowej w ponad 80 krajach poprzez aplikacje, reklamę i platformę techniczną. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.24MAS.com, profilu Facebook lub na Twitterze: @ 24MAS.

Firma 24MAS jest sponsorem plebiscytu Zdobywcy Eteru 2011

 

Komentarze

Powiązane

31.05.23, 20:53
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom i Czwórka świętują Dzień Dziecka
1 czerwca br. dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom oraz Czwórki przygotowali specjalne atrakcje i programy w związku z obchodzonym Dniem Dziecka. 
31.05.23, 15:00
| radio » informacje
Radio Zet organizuje bajkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka
Radio ZET przygotowuje cykl bajkowych spotkań rodzinnych organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji będzie miała swojego gospodarza znanego z książek i ekranu.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 19:57
| radio » informacje
110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego na antenie Dwójki
31 maja br. przypada 110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego. Z tej okazji Program 2 Polskiego Radia przypomni postać tego kompozytora, radiowca, współtwórcy Teatrzyku Eterek i Kabaretu Starszych Panów.
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
29.05.23, 18:23
| radio » informacje
Bajki słuchaczy w Dzień Dziecka w Radiu Nowy Świat
Radio Nowy Świat w Dzień Dziecka zaprezentuje na swojej antenie bajki napisane przez słuchaczy stacji.
29.05.23, 13:28
| radio » informacje
RMF FM zaprasza do Słodyczowa w Krakowie z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca br. w Krakowie radio RMF FM zaprasza do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy rozgłośni przebiorą się za postaci z bajek.
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
28.05.23, 13:15
| radio » informacje
Jedynka i Trójka ruszyły z plenerowymi programami
W sobotę, 27 maja br. Jedynka oraz Trójka wyemitowały plenerowe audycje w ramach odbywającego się „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą: Kraśnik, Brodnicę, Międzyzdroje, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice.
25.05.23, 06:30
| radio » informacje
Lato #naMAXXa. Szósta trasa koncertowa RMF MAXX
RMF MAXX w tym roku wyruszy już w szóstą edycję trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą darmowe koncerty polskich gwiazd. Stacja na początek zawita do Wałbrzycha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.