16.06.14, 15:14

Rabatuj.pl. Nowy serwis Grupy Okazje

Rabatuj.pl
Fot.: materiały prasowe

Nieodłączną częścią serwisu Okazje.info stała się nowa marka – Rabatuj.pl, która ma ułatwić sprzedaż e-sklepom i da internautom to, czego szukają w sieci – promocje i zniżki.

W Internecie wszystko ma być oszczędne, intuicyjne i szybkie – obecnie kupujący w sieci są niezwykle wymagający. Kolejnej próby wyjścia naprzeciw oczekiwaniom kupujących podjęła się Grupa Okazje, która stworzyła nową markę. "Rabatuj.pl to miejsce, w którym skupione są wszelkiego rodzaju promocje, kupony rabatowe i inne formy pozwalające zaoszczędzić internautom. Jego unikalność polega na tym, iż powstał w efekcie bezpośredniej współpracy z e-sklepami i tutaj trzeba przyznać, że to strzał w dziesiątkę" - mówi Wojciech Karwowski, Sales Director Okazje.info.

Jak pokazało doświadczenie Grupy Okazje, sklepy mają mnóstwo pomysłów na atrakcyjne promowanie swojego asortymentu. "Do tej pory nie wszystkie kupony byliśmy w stanie publikować w porównywarce cen Okazje.info, dlatego nowa marka to doskonałe uzupełnienie naszej propozycji dla sklepów i przede wszystkim jeszcze skuteczniejsze wsparcie ich działań sprzedażowych" – dodaje Sales Director.

Serwis powstał jednak przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy liczą w sieci na szybkie i wygodne wyszukiwanie produktów za najniższą cenę. "Robiąc zakupy, większość z nas skorzystała kiedyś z obniżki lub bonusu. Dodatkowa oszczędność wpływa pozytywnie na nasze doświadczenie zakupowe. Odpowiedzią na tę potrzebę jest Rabatuj.pl, w którym chcemy prezentować kupony rabatowe z blisko trzech tysięcy sklepów, z którymi współpracujemy" – zaznacza prezes Grupy Okazje, Piotr Broniarczyk.

Komentarze

Powiązane

17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
08.03.23, 10:28
| internet » informacje
Okres w moim życiu. Gazeta.pl rusza z akcją społeczną
„Okres w moim życiu” to kampania społeczna Gazeta.pl i inicjatywy TakDlaPodpasek.pl, realizowana wspólnie z Okresową Koalicją i Kulczyk Foundation. Celem akcji jest normalizacja tematu menstruacji oraz zaapelowanie o wprowadzenie do polskich szkół darmowych środków higieny osobistej i edukacji menstruacyjnej. 
06.03.23, 08:42
| internet » informacje
Instytut Jagielloński uruchamia platformę Jagielloński Research
Instytut Jagielloński, ośrodek analityczny specjalizujący się w zagadnieniach energetyki i gospodarki, uruchamia nową platformę analityczną. Jagielloński Research zawiera dane, które mają byćaktualizowane kilka razy dziennie i wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.