23.07.14, 17:14

Zumi wprowadził nowy system ocen i opinii dla użytkowników

Serwis Zumi z komentarzami i systemem ocen
Fot.: materiały prasowe

Zumi.pl (serwis z Grupy Onet.pl) wprowadził nowy system oceniania i rekomendacji firm. Celem twórców nowej funkcjonalności jest dostarczenie użytkownikowi większej ilości informacji o firmie a także możliwość wyrażenia opinii i ocenienia jej.

Od teraz użytkownicy ZUMI oprócz możliwości znalezienia firmy, zlokalizowania jej na mapie oraz zapoznania się z jej opisem czy ofertą, będą mogli ocenić firmę oraz podzielić się swoją opinią o niej. Tym samym Zumi wkroczył w obszar poleceń i rekomendacji firm, angażując użytkowników w tworzenie treści na serwisie.

Wdrożenie ocen oraz komentarzy firm w Zumi jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom zarówno naszych 4 milinów użytkowników jak i ponad 1 miliona firm obecnych w Zumi. Użytkownicy Zumi oczekują nie tylko nie tylko odpowiedzi na pytanie „co? gdzie? jak?” ale również „czy warto?”. Z drugiej strony właściciele firm wiedzą, że poprzez pozytywne opinie swoich klientów budują swoją przewagę konkurencyjną na rynku” - mówi Tadeusz Palowski, Kierownik Zespołu Produktów E-commerce w Grupie Onet.pl.

System ocen oraz system opinii został wdrożony we wszystkich tzw. ZumiPage, czyli stronach prezentujących profil Firmy. Oceny będą mogły być dodawane w skali od 1 do 5 i są prezentowane na liście wyników w postaci gwiazdek (wraz z ilością oddanych głosów). System opinii natomiast umożliwia dodanie słownych komentarzy osób będących klientami firmy. Systemy są odrębne od siebie, co oznacza to, że użytkownik może ocenić, skomentować albo zrobić jedno lub drugie i nie musi być do tego zalogowany.

Twórcy systemu zabezpieczyli serwis przed masowym dodawaniem ocen i komentarzy przez  użytkowników. Polega ono na tym, że konkretną firmę można ocenić tylko raz w danym okresie czasu. Takie rozwiązanie umożliwia powtórną ocenę Firmy przez użytkownika w momencie, kiedy po raz kolejny korzystał z jej usług, jednocześnie chroniąc przed nieuczciwymi praktykami.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
12.06.24, 18:12
| internet » informacje
Jakdojade uruchamia sprzedaż biletów w Szczecinie 
Jakdojade rusza ze sprzedażą biletów w Szczecinie. Od teraz użytkownicy aplikacji będa mogli kupować bilety jednorazowe i okresowe na szczecińską komunikację miejską.
12.06.24, 14:15
| internet » informacje
Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024
Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.
10.06.24, 15:15
| internet » informacje
Grupa WP kupuje 80 proc. udziałów w spółce Creative Eye SRL
Szallas Group należąca do Wirtualnej Polski Holding kupuje 80 proc. udziałów w rumuńskiej spółce Creative Eye SRL, zarządzającej platformą turystyczną Litoralulromanesc.ro. Wartość transakcji to 16,8 mln euro.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
09.06.24, 13:27
| internet » informacje
Wieczór Wyborczy w Onecie
9 czerwca br. o godz. 20:45 na stronie głównej Onetu ruszy Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Marcin Zawada, dziennikarz Onetu. Dziennikarz w Studiu Wyborczym Live w Onecie przedstawi wyniki exit poll i będzie się łączył z reporterami Onetu i Faktu obecnymi w sztabach wyborczych. 
06.06.24, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Nowy serwis historyczny Polskiego Radia z okazji 35. rocznicy wyborów
Z okazji 35. rocznicy wyborów, Polskie Radio przygotowało specjalny historyczny serwis internetowy. Portal zawiera unikatowe nagrania z Archiwum Polskiego Radia i Archiwum Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, dzięki czemu stanowi niezwykły dokument tamtych dni.
05.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Patrycjusz Wyżga gospodarzem wieczoru wyborczego w Wirtualnej Polsce
W niedzielę, 9 czerwca br. Wirtualna Polska przygotuje specjalny wieczór wyborczy dotyczący wyborów do europarlamentu. Program emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.
05.06.24, 08:30
| internet » informacje
Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz. Kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl
Pod hasłem „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz” Travelist.pl ruszył z kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło.
04.06.24, 10:56
| internet » informacje
Dr Serce na YouTube. Prof. Robert Gajda gospodarzem nowego formatu
Na platformie YouTube zadebiutuje program internetowy „Dr Serce”, który jest prowadzony przez kardiologa, prof. Roberta Gajdę
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.