23.07.14, 17:14

Zumi wprowadził nowy system ocen i opinii dla użytkowników

Serwis Zumi z komentarzami i systemem ocen
Fot.: materiały prasowe

Zumi.pl (serwis z Grupy Onet.pl) wprowadził nowy system oceniania i rekomendacji firm. Celem twórców nowej funkcjonalności jest dostarczenie użytkownikowi większej ilości informacji o firmie a także możliwość wyrażenia opinii i ocenienia jej.

Od teraz użytkownicy ZUMI oprócz możliwości znalezienia firmy, zlokalizowania jej na mapie oraz zapoznania się z jej opisem czy ofertą, będą mogli ocenić firmę oraz podzielić się swoją opinią o niej. Tym samym Zumi wkroczył w obszar poleceń i rekomendacji firm, angażując użytkowników w tworzenie treści na serwisie.

Wdrożenie ocen oraz komentarzy firm w Zumi jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom zarówno naszych 4 milinów użytkowników jak i ponad 1 miliona firm obecnych w Zumi. Użytkownicy Zumi oczekują nie tylko nie tylko odpowiedzi na pytanie „co? gdzie? jak?” ale również „czy warto?”. Z drugiej strony właściciele firm wiedzą, że poprzez pozytywne opinie swoich klientów budują swoją przewagę konkurencyjną na rynku” - mówi Tadeusz Palowski, Kierownik Zespołu Produktów E-commerce w Grupie Onet.pl.

System ocen oraz system opinii został wdrożony we wszystkich tzw. ZumiPage, czyli stronach prezentujących profil Firmy. Oceny będą mogły być dodawane w skali od 1 do 5 i są prezentowane na liście wyników w postaci gwiazdek (wraz z ilością oddanych głosów). System opinii natomiast umożliwia dodanie słownych komentarzy osób będących klientami firmy. Systemy są odrębne od siebie, co oznacza to, że użytkownik może ocenić, skomentować albo zrobić jedno lub drugie i nie musi być do tego zalogowany.

Twórcy systemu zabezpieczyli serwis przed masowym dodawaniem ocen i komentarzy przez  użytkowników. Polega ono na tym, że konkretną firmę można ocenić tylko raz w danym okresie czasu. Takie rozwiązanie umożliwia powtórną ocenę Firmy przez użytkownika w momencie, kiedy po raz kolejny korzystał z jej usług, jednocześnie chroniąc przed nieuczciwymi praktykami.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
19.03.23, 13:00
| internet » informacje
Spółka FORIGI rozwija platformę do zarządzania treścią w internecie
FORIGI, LegalTech wyspecjalizowany w usuwaniu bezprawnych treści z Internetu, przygotowuje się do wzrostu. Spółka pozyskała kilkunastu klientów i zakończyła z sukcesem pierwszą rundę finansowania.
17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.