01.10.14, 19:52

Startuje StacjaSport.pl

Layout serwisu
Fot.: materiały prasowe

Na zlecenie agencji event marketingowej kierunkowy22, Lemon Sky JWT przygotowała serwis www dla wchodzącego na rynek portalu StacjaSport.pl. Kierowany do dzieci i młodzieży oraz rodziców, portal promuje uprawianie sportu wśród użytkowników od 6 do 18 roku życia.

Serwis StacjaSport.pl jest pierwszym w Polsce portalem, który ma odpowiadać na potrzeby młodych użytkowników zainteresowanych uprawianiem sportu. Baza zawiera informacje o ponad 17 tysiącach ośrodków i klubów sportowych, które oferują zajęcia z różnych dyscyplin sportowych, w których mogą brać udział zarówno dzieci i młodzież. W momencie uruchomienia serwisu będzie w nim można znaleźć informacje dotyczące miejsc uprawiania sportów w ponad 1000 polskich miast.

Sport nie tylko wpływa na zdrowie i sprawność fizyczną, pozwala również kształtować charakter i rozwijać cechy takie jak wytrwałość, uczciwość, solidarność, czy samodyscyplina. Portal StacjaSport.pl zakłada, że brak wiedzy nt. możliwości uprawiania poszczególnych dziedzin sportu lub znajomych do gry są najczęstszymi powodami spadającej aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Każde dziecko może uprawiać sport, jeśli zapewnimy narzędzie, które mu to ułatwi. StacjaSport.pl nie poszukuje talentów, a jedynie pokazuje, w jaki sposób i gdzie uprawiać ulubioną dyscyplinę sportu“ – o idei portalu StacjaSport.pl opowiada jego pomysłodawca Paweł Lewicki, Prezes Zarządu Kierunkowy22.

Dzięki zintegrowanej z serwisem aplikacji społecznościowej „Zgraj się na sport” dzieci i młodzież zainteresowane uprawianiem sportów zespołowych, mogą umawiać się na wspólne zajęcia odbywające się w okolicznych ośrodkach.

Projekt realizowany jest pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Onet.pl, TVP Sport oraz Radia Bajka.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.