Polskie Książki Telefoniczne w tele.DOM

Już niebawem dane teleadresowe pojawią sie na ekranie telewizora
Już niebawem Polskie Książki Telefoniczne pojawią się na ekranach telewizorów. Wszystko to za pośrednictwem firmy tele.DOM, zajmującej się interaktywnymi rozwiązaniami dla użytkowników telewizji cyfrowej. Serwis tele.DOM zawiera szereg usług i informacji dostępnych dotychczas tylko dla użytkowników Internetu. Teraz, dzięki nowatorskiej formie prezentacji, możliwe jestwyświetlanie ich na ekranie telewizora. Zawartość portali internetowych została pogrupowana w specjalne kategorie, co znacznie ułatwia wyszukiwanie danych, a dostęp do potrzebnych informacji jest szybki i prosty. Aplikacje w serwisie tele.DOM działają dzięki cyfrowemu dekoderowi obsługiwanemu za pomocą pilota lub opcjonalnej klawiatury. Dekoder bazuje na systemie operacyjnym MHP (Multimedia Home Platform).

Polskie Książki Telefoniczne obecnie dostępne są w formie papierowej, WWW, WAP oraz w publikacjach CD-ROM. Niebawem specjalna wersja pkt.pl pojawi się również w serwisie tele.DOM. - Serwis pkt.pl będzie specjalnie przygotowany na potrzeby tele.DOM. Wynika to z faktu,
że pokazanie treści portalu internetowego na ekranie telewizora w takiej formie, jaką widzimy
na monitorze komputera, jest niemożliwe. Chcemy jednak zapewnić, że nie oznacza to zmniejszenia walorów użytkowych serwisu pkt.pl. Zasada wyszukiwania treści pozostaje identyczna jak w wyszukiwarce pkt.pl na stronie internetowej – inna natomiast będzie forma prezentacji danych i samej wyszukiwarki - mówi Katarzyna Sawka, Dyrektor Marketingu w tele.DOM.

Dzięki współpracy z tele.DOM, Polskie Książki Telefoniczne zyskają kolejny kanał komunikacji z odbiorcami, zaś ogłoszeniodawcy kolejną ścieżkę dotarcia do potencjalnych klientów.


Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy