09.01.15, 11:16

XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie w TVP2

Layout akcji
Fot.: materiały prasowe

W niedzielę, 11 stycznia br., na antenie TVP2 będzie można zobaczyć ponad pięć godzin transmisji z XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Dwójka, jak co roku, zaangażuje się w Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tylko na antenie TVP2 widzowie zobaczą ponad pięć godzin bezpośrednich relacji z całego kraju. Początek o godz. 8:35. W realizację transmisji zaangażują się wszystkie oddziały terenowe TVP, dzięki czemu możliwe będzie aż 70 relacji na żywo z całego kraju i to nie licząc dodatkowych dziesiątków relacji w pasmach własnych oddziałów TVP Regionalnej. Zobaczyć je będzie można również w TVP Polonia i na bieżąco w TVP INFO oraz w Internecie na stronie tvp.pl. Fragmenty koncertu pod Pałacem Kultury będzie transmitowała TVP Rozrywka.

W przygotowanie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i bezpośrednie relacje ze strony Telewizji Polskiej zaangażowanych jest blisko tysiąc osób. W tym wielkim przedsięwzięciu uczestniczyć będzie blisko sto ekip reporterskich, a obraz będzie przekazywany z 200 kamer. Jak co roku, Jerzy Owsiak będzie dowodził akcją ze studia nr 5 na Woronicza, gdzie na widzów czekać będzie mnóstwo atrakcji: koncerty, aukcje internetowe, specjalni goście, największe gwiazdy seriali TVP, prezenterzy oraz wolontariusze. W hallu gmachu B zobaczyć będzie można realne przykłady korzyści płynących z działań Fundacji Jurka Owsiaka, dzięki wystawie zakupionego sprzętu i pokazom ratownictwa medycznego.

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 10:45
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Ziemiec i Tomasz Wolny twarzami kampanii informującej o zmianie standardu nadawania w MUX-3
27 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej ruszyła kampania informacyjna prezentująca szczegóły zbliżającej się zmiany standardu nadawania w MUX-3 – z DVB-T na DVB-T2/HEVC.
28.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zyskał dzięki Fundacji TVN gabinety psychologiczno-psychiatryczne
23 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych, które powstały w ramach inicjatywy „Zdrowie w Głowie” Fundacji TVN. Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln zł brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.
27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
23.11.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje
Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Pawła Domagały. Aktor odchodzi z jury programu
Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktora w jury formatu.
23.11.23, 13:09
| telewizja / VOD » informacje
Podcast Eurosportu. Adam Małysz pierwszym gościem Piotra Karpińskiego
22 listopada br., na kanale YouTube Eurosportu zadebiutował nowy format – Podcast Eurosportu.