18.04.07, 00:28

Nowa wersja Gadu-Gadu 7.7

Bezpłatne rozmowy głosowe wewnątrz sieci Gadu-Gadu, możliwość dzwonienia na numer GG jak na nr telefonu, tanie oraz bezpłatne rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe, poczta głosowa, fajny sygnał – to tylko niektóre możliwości nowej wersji Gadu-Gadu 7.7
Bezpłatne rozmowy głosowe wewnątrz sieci Gadu-Gadu, możliwość dzwonienia na numer GG jak na nr telefonu, tanie oraz bezpłatne rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe, poczta głosowa, fajny sygnał – to tylko niektóre możliwości nowej wersji Gadu-Gadu 7.7

Najnowsze Gadu-Gadu, najpopularniejszy polski program służący do rozmów w Internecie, kładzie tym razem nacisk na rozmowy głosowe wewnątrz sieci Gadu-Gadu pomiędzy numerami GG oraz rozmowy telefoniczne wykonywane z poziomu komunikatora. Użytkownicy Gadu-Gadu mogą nawiązywać między sobą bezpłatne połączenia głosowe.

Podstawowe nowe możliwości głosowe wersji Gadu-Gadu 7.7 to:
- bezpłatne rozmowy głosowe wewnątrz sieci Gadu-Gadu,
- możliwość dzwonienia na numer GG z tradycyjnego telefonu,
- bezpłatne połączenia telefoniczne na numery stacjonarne w określonej porze (Happy Hours)
jedne z najtańszych cen na połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, polskie i zagraniczne,
- poczta głosowa,
- możliwość ustawienia własnego numeru telefonu w komunikatorze,
- można ustawić muzykę zamiast sygnału podczas oczekiwania na połączenie,
- biling on-line,
- wiele możliwości doładowania konta.

"Gadu-Gadu 7.7 to duży krok w kierunku telekomunikacji" – mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. "Gadu-Gadu to już nie tylko komunikator, ale sieć blisko 6 milionów osób oferująca coraz więcej możliwości komunikacji, w tym komunikacji głosowej, która jest bezpłatna wewnątrz sieci pomiędzy numerami GG. Niezwykle użyteczną nowością jest również możliwość dzwonienia na numer GG" - dodaje.

Wraz z nową wersją komunikatora, uruchomiono nową odsłonę strony www.gadunaglos.pl na której znajdują się informacje o połączeniach głosowych w sieci Gadu-Gadu.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
12.06.24, 18:12
| internet » informacje
Jakdojade uruchamia sprzedaż biletów w Szczecinie 
Jakdojade rusza ze sprzedażą biletów w Szczecinie. Od teraz użytkownicy aplikacji będa mogli kupować bilety jednorazowe i okresowe na szczecińską komunikację miejską.
12.06.24, 14:15
| internet » informacje
Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024
Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.
10.06.24, 15:15
| internet » informacje
Grupa WP kupuje 80 proc. udziałów w spółce Creative Eye SRL
Szallas Group należąca do Wirtualnej Polski Holding kupuje 80 proc. udziałów w rumuńskiej spółce Creative Eye SRL, zarządzającej platformą turystyczną Litoralulromanesc.ro. Wartość transakcji to 16,8 mln euro.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
09.06.24, 13:27
| internet » informacje
Wieczór Wyborczy w Onecie
9 czerwca br. o godz. 20:45 na stronie głównej Onetu ruszy Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Marcin Zawada, dziennikarz Onetu. Dziennikarz w Studiu Wyborczym Live w Onecie przedstawi wyniki exit poll i będzie się łączył z reporterami Onetu i Faktu obecnymi w sztabach wyborczych. 
06.06.24, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Nowy serwis historyczny Polskiego Radia z okazji 35. rocznicy wyborów
Z okazji 35. rocznicy wyborów, Polskie Radio przygotowało specjalny historyczny serwis internetowy. Portal zawiera unikatowe nagrania z Archiwum Polskiego Radia i Archiwum Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, dzięki czemu stanowi niezwykły dokument tamtych dni.
05.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Patrycjusz Wyżga gospodarzem wieczoru wyborczego w Wirtualnej Polsce
W niedzielę, 9 czerwca br. Wirtualna Polska przygotuje specjalny wieczór wyborczy dotyczący wyborów do europarlamentu. Program emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.
05.06.24, 08:30
| internet » informacje
Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz. Kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl
Pod hasłem „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz” Travelist.pl ruszył z kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.