14.02.15, 13:06

Urodzinowa promocja Canal+

Logo Canal+
Fot.: materiały prasowe

CANAL+, flagowy kanał platformy nc+, obchodzi 20. rocznicę rozpoczęcia nadawania w Polsce. W związku z urodzinami, wszyscy klienci będą mieli możliwość wypróbowania kanałów z rodziny CANAL+ od 20 zł miesięcznie. Dodatkowymi benefitami w jubileuszowej ofercie będą: dostęp do kolekcji seriale+ oraz specjalnie przygotowany wybór 20 filmów na 20 lat CANAL+. Unikalna oferta urodzinowa będzie dostępna od 16 lutego, do końca kwietnia br.

Klienci, którzy chcą wypróbować kanały z rodziny CANAL+ otrzymają taką możliwość od 16 lutego. Od 20 zł miesięcznie uzyskają oni dostęp do CANAL+. Każda osoba, która zdecyduje się na wybranie oferty urodzinowej, będzie mógł oglądać kanały CANAL+, Canal+ Film, CANAL+ Film2, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family2 przez dwa kolejne miesiące od podpisania umowy. 

Urodzinowym prezentem dla abonentów nc+, którzy mają dostęp do CANAL+ w swoich pakietach, będzie 20 specjalnie wyselekcjonowanych produkcji w ramach dedykowanej kolekcji urodzinowej. Na liście jubileuszowych propozycji są także filmy, które zostały wyprodukowane przy udziale CANAL+, m.in. nominowana do Oscara „Ida”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” czy „Papusza”. Kolekcja będzie dostępna w serwisie nc+go TV do końca kwietnia br.

Z kolei wszyscy abonenci nc+ uzyskają dostęp w ramach swojego abonamentu do unikatowej kolekcji seriale+, niezależnie od tego, czy w swoich pakietach mają CANAL+, czy też nie. Wystarczy, że będą mieli dostęp do serwisu nc+go TV lub wybrany dekoder z funkcją PVR. Dzięki temu będą mogli obejrzeć wszystkie odcinki trzeciego sezonu serialu „House of Cards” już od 28 lutego, czyli dzień po światowej premierze. nc+ pokaże ten kultowy serial jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce. Kolekcja daje także możliwość obejrzenia najnowszych sezonów tak znanych i docenianych seriali, jak: „Forever”, „Elementary” czy „Person of Interest”, które są dostępne premierowo przed jakąkolwiek emisją telewizyjną w Polsce. Oferta będzie ważna do końca kwietnia br.

Klienci zainteresowani ofertą Pre-Paid będą mogli wypróbować limitowaną, urodzinową edycję zestawów (bez umowy) z Canal+ w ramach usługi "nc+ telewizja na kartę". Daje ona możliwość zapoznania się przez miesiąc z ofertą programową platformy nc+. Klienci otrzymają dostęp do 130 kanałów tematycznych, a także pakietu zawierającego kanały z rodziny CANAL+. Zestaw z dekoderem HD ADB-5800S (na własność) i miesięcznym dostępem będzie oferowany w sklepie internetowym ncplus.pl za 99 zł.

CANAL+ rozpoczął nadawanie w Polsce 21 marca 1995 roku. Obecnie w ofercie CANAL+ znajduje się sześć kanałów premium oferujących filmy oraz oraz transmisje sportowe. 

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 10:45
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Ziemiec i Tomasz Wolny twarzami kampanii informującej o zmianie standardu nadawania w MUX-3
27 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej ruszyła kampania informacyjna prezentująca szczegóły zbliżającej się zmiany standardu nadawania w MUX-3 – z DVB-T na DVB-T2/HEVC.
28.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zyskał dzięki Fundacji TVN gabinety psychologiczno-psychiatryczne
23 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych, które powstały w ramach inicjatywy „Zdrowie w Głowie” Fundacji TVN. Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln zł brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.
27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
23.11.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje
Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Pawła Domagały. Aktor odchodzi z jury programu
Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktora w jury formatu.
23.11.23, 13:09
| telewizja / VOD » informacje
Podcast Eurosportu. Adam Małysz pierwszym gościem Piotra Karpińskiego
22 listopada br., na kanale YouTube Eurosportu zadebiutował nowy format – Podcast Eurosportu.