19.03.15, 12:49

Papież Jan Paweł II w garniturze w kampanii Centrum Myśli Jana Pawła II

Billboard wykorzystywany w kampanii
Fot.: materiały prasowe

Ruszyła niecodzienna kampania społeczna przygotowana przez agencję kreatywną Skyboat dla Centrum Myśli Jana Pawła II. 

Wpisując się w konwencję wyborów prezydenckich, agencja kreatywna Skyboat przygotowała dla Centrum Myśli Jana Pawła II kontrowersyjną kampanię. Na warszawskich billboardach pojawił się promienny Papież - Karol Wojtyła – w garniturze i pod krawatem. Kreacja i hasło: "Karol Wojtyła. Twój kandydat w codziennych wyborach“ wpisują się w styl plakatu wyborczego.

Kreując tę wyjątkową kampanię, chcieliśmy dać impuls do przezwyciężenia postawy sentymentalizmu i tęsknoty za obecnością Papieża na rzecz odważnego sięgnięcia do jego nauki i haseł, które głosił i zastosowanie ich w naszym codziennym życiu. Dzięki zaangażowaniu i bliskiej współpracy z Zespołem z Centrum Myśli JP2 udało nam się stworzyć mocny przekaz, obok którego trudno przejść obojętnie“ - mówi Maria Belina Brzozowska, prezes zarządu agencji Skyboat.

Kampanię zaplanowano na billbordach, citylightach, citiINFO w metrze, a także w wybranych mediach katolickich. W planach jest takže cykl eventów ulicznych, które odbędą się 2 kwietnia 2015 r. Główną platformą komunikacji jest przygotowany przez agencję fanpage na Facebook'u: "Twoje codzienne wybory" z wydarzeniem - "100 000 podpisów dla Karola Wojtyły!!!" i "#wybieramWOJTYŁĘ na zdjęcie w tle!".

Kampania potrwa do 2 kwietnia br.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.