30.03.15, 15:00

Plotek.pl z nową stroną główną oraz aplikacją Plotek.pl Buzz

Plotek.pl w wersji mobilnej
Fot.: materiały prasowe

Nowe logo oraz nowoczesny i elegancki layout to zmiany, które przygotował zespół serwisu Plotek.pl. Nowością jest też aplikacja Plotek.pl Buzz na Androida ze streamem społecznościowym zawierającym wpisy największych gwiazd show biznesu z Facebooka i Instagrama.

Plotek.pl (Agora) w nowej odsłonie został podzielony na atrakcyjne wizualnie obszary tematyczne. Użytkownicy znajdą w nim znacznie więcej wywiadów oraz autorskich artykułów, które są eksponowane na stronie głównej. W serwisie nie zabraknie również najnowszych wiadomości ze świata show biznesu, a także rozbudowanej sekcji z materiałami wideo, na które stawia redakcja.

"Zmieniając Plotek.pl, chcieliśmy stworzyć jeszcze więcej powierzchni do prezentacji treści. Tym bardziej, że nasi czytelnicy chcą, by serwis był przede wszystkim newsowy i „do poczytania” – wyjaśnia Karol Chmielewski, szef Plotek.pl. "W ciągu ostatniego roku zmieniliśmy się kontentowo, teraz chcemy, żeby te zmiany były również zauważalne wizualnie" – dodaje Chmielewski.

Równolegle z premierą serwisu rusza nowa aplikacja Plotek.pl Buzz na urządzenia z systemem Android. Pojawiła się w niej nowa funkcja – personalizowany stream społecznościowy, dzięki któremu Plotek.pl Buzz to newsy od redakcji oraz wpisy największych gwiazd z Facebooka i Instagrama w jednym miejscu. 

"Plotek.pl od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych serwisów poświęconych show biznesowi. Teraz udało nam się stworzyć wyjątkową aplikację z treściami rozrywkowymi. Postawiliśmy w niej na feed z newsami i zdjęciami. Dodatkowo dajemy możliwość obserwowania profili popularnych gwiazd – agregujemy wpisy i zdjęcia z Facebooka oraz Instagrama. Wierzymy, że to rozwiązanie spodoba się naszym użytkownikom" – mówi Chmielewski.

Plotek.pl to 1,4 mln użytkowników miesięcznie (RU), którzy wykonują 66 mln odsłon. Każdy z nich średnio spędza w serwisie ponad 23 minut (źródło: Megapanel PBI/ Gemius, grudzień 2014 r.).

Komentarze

Powiązane

24.09.23, 15:41
| internet » informacje
Gazeta.pl organizuje przedwyborczą debatę. Sztav PiS nie odpowiedział na zaproszenie
W poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka.
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
20.09.23, 08:30
| internet » informacje
Serwis VIBEZ realizuje kampanię #MamWpływ wspólnie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii
Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.
19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.