07.06.15, 13:00

Nowa aplikacja VoD.pl na iOS i Androida

Logo
Logo VOD, fot. materiały prasowe

Grupa Onet.pl wydała nową aplikację VoD.pl na platformy iOS i Android. Dzięki niej użytkownicy smartfonów oraz tabletów z tymi systemami zyskali dostęp do pełnego katalogu VoD.pl, obejmującego zarówno materiały bezpłatne, jak i płatne.

Katalog VoD.pl to ponad 8 tysięcy pozycji, w tym polskie i zagraniczne premiery filmowe, popularne seriale, a także krótko- i długometrażowe produkcje dla dzieci. Teraz dostęp do większości jego pełnej zawartości w jakości HD, w tym także materiałów płatnych, zyskali użytkownicy smartfonów i tabletów z systemami Android oraz iOS. 

Dzięki wprowadzonej możliwości logowania użytkownicy aplikacji mobilnych mogą także kontynuować seans rozpoczęty na innej platformie, w momencie, w którym przerwali oglądanie. Logowanie odbywa się w ten sam sposób co na stronie www – z wykorzystaniem konta na Facebooku lub adresu e-mail, bez konieczności zapamiętywania hasła.

Użytkownicy smartfonów i tabletów mają też możliwość dodawania do ulubionych filmów, które chcą obejrzeć później, a posiadacze urządzeń z Androidem mogą bezpośrednio z poziomu aplikacji kupować bilety na interesujące ich filmy. Nowe wersje aplikacji na smartfony i tablety to także odświeżony wygląd i przejrzysty interfejs. 

"Oferta VoD.pl to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych treści wideo w każdym miejscu, w którym przebywają. Dlatego też oferujemy im dziś dostęp do pełnego katalogu na smartfonach i tabletach, a jeszcze w tym roku udostępnimy nowe wersje aplikacji na platformy Smart TV. Wkrótce umożliwimy też użytkownikom urządzeń mobilnych i telewizorów korzystanie z katalogu VoD+, oferty abonamentowej umożliwiającej dostęp do treści wideo premium w stałej miesięcznej cenie 19,90 zł" – mówi Marcin Hajek, Head of VoD w Grupie Onet.pl.

W czerwcu do katalogu VoD.pl dołączył m.in. nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny argentyński obraz „Dzikie historie”. Użytkownicy VoD.pl jeszcze w czerwcu będą mogli obejrzeć m.in. komedię „Disco Polo”, którą w kinach obejrzało ponad 850 tys. widzów.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.