27.06.15, 17:00

Vacaloca dla domu maklerskiego XTB

Logo agencji
fot. materiały prasowe

Do portfolio agencji Vacaloca dołączył dom maklerski X-Trade Brokers (XTB). W wyprodukowanym dla klienta video Vacaloca pokazuje, że „Ryzykować trzeba umieć” i zachęca do korzystania z wiedzy ekspertów w akcji edukacyjnej Odbierz Książkę.

X-Trade Brokers to dom maklerski, który oprócz udostępniania najnowocześniejszych technologii tradingowych i instrumentów finansowych, stawia sobie za cel edukację inwestorów. Organizując działania edukacyjne, współpracuje z ekspertami i praktykami rynku. Firma traktuje działalność edukacyjną jako istotny filar swojej misji i bezpłatnie udostępnia specjalistyczną wiedzę inwestycyjną.

"Wielka Akcja Edukacyjna to projekt, który ma na celu poszerzenie wiedzy i świadomości dotyczącej inwestycji, zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Solidna edukacja jest podstawą podejmowania trafnych decyzji podczas zarządzania swoimi finansami. Tworząc koncepcję kampanii chcieliśmy w niestandardowy sposób zachęcić do korzystania z wiedzy doświadczonych praktyków, podkreślając prostą zasadę – jeżeli inwestując chcesz osiągnąć sukces, musisz mieć dobre zaplecze teoretyczne" - mówi Piotr Nogal, Stategy & Innovation Director Vacaloca.

W ramach akcji Odbierz Książkę można bezpłatnie otrzymać dostęp do dwóch poradników inwestycyjnych. „Forex dla bystrzaków” to kompendium wiedzy dla początkujących inwestorów. „Ryzykować trzeba umieć” to pozycja skierowana do bardziej doświadczonych traderów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Agencja odpowiedzialna jest również za produkcję spotu wizerunkowego dla wspierającego Wielką Akcję Edukacyjną serwisu analityczno-informacyjnego tradebeat.pl, który dostarcza niezbędne analizy oraz komentarze eksperckie pomocne w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych. Video viralowe oraz spoty wizerunkowe dostępne są w formie reklamy na Facebooku, na YouTube oraz w sieciach VoD.

Vacaloca to agencja zajmująca się tworzeniem zintegrowanych kampanii promocyjnych przy wykorzystaniu e-marketingu oraz działań ATL. Oferuje profesjonalne badania zachowań grup konsumenckich w Internecie, na podstawie których planuje i wdraża angażujące aktywacje. Podążając za nowymi trendami, wykorzystuje innowacyjne narzędzia promocji, od marketingu w społecznościach internetowych, reklamy kontekstowej, poprzez produkcję video do Internetu, mobile marketing, buzz marketing, aż po promocję w blogosferze.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Altavia Kamikaze przejmuje agencje K2 Precise i K2 Create
Altavia Kamikaze, należąca do międzynarodowej Grupy Altavia agencja kreatywna i komunikacyjna z technologicznym DNA sfinalizowała akwizycję dwóch agencji przejmując 100 proc. udziałów w K2 Create i K2 Precise.
25.09.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Artur Szczygielski dołącza do ekipy Clue PR
Do Clue PR dołączył Artur Szczygielski, który objął stanowisko PR Managera w praktyce Tech and Retail. Nowy pracownik agencji będzie koordynował prace kilkuosobowego zespołu, m.in. dla klientów agencji: Benefit Systems, NEONET oraz Netto.
25.09.23, 08:00
| reklama & PR » informacje
Najbliżej do formy. Zdrofit rusza z kampanią
W najnowszej kampanii „Najbliżej do formy” sieci Zdrofit, występuje osiem osób, którym wsparcie w ćwiczeniach zapewniają trenerzy i instruktorzy, pracujący w klubach Zdrofit. W jesiennej kampanii marka stawia na aktywną obecność w życiu ćwiczących oraz na zaistnienie w świadomości tych, którzy jeszcze aktywni nie są. 
24.09.23, 16:11
| reklama & PR » informacje
adidas Originals z nowym hasłem przewodnim
Odkąd został po raz pierwszy zaprezentowany światu ponad 50 lat temu, trefoil przeżył tysiące wcieleń, trafiając na stopy wszystkich, od sportowców po pionierów kultury. Zaznaczając nadejście nowej ery dla marki, w tegorocznej kampanii adidas Originals chce docenić każdego, kto przez lata wybierał produkty z kultową koniczyną. Robi to poprzez hasło, które stanie się motywem przewodnim adidas Originals na 2023 rok: „We Gave the World an Original. You Gave Us a Thousand Back".
24.09.23, 10:28
| reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria Ziarna Jacobs w Kaufland. Ekspresy do kawy do wygrania w loterii Jacobs
W sieci Kaufland rozpoczęła się loteria promocyjna pod hasłem „Odkryj smak ziaren Jacobs. Codziennie graj o ekspres Philips.”. Nagrodami są ekspresy Philips LatteGo oraz zestawy kaw ziarnistych Jacobs.
23.09.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Nowa akcja Fundacji DKMS „W tobie nadzieja na dopasowanie”
Spot nowej kampanii społecznej Fundacji DKMS „W Tobie nadzieja na dopasowanie” jest emitowany w kanałach telewizyjnych. Kampania obejmuje także komunikację w digitalu, outdoorze oraz w social media. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej i realizację odpowiada agencja Walk Creative.
22.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Gwiazdor NBA ambasadorem Superbet
Tegoroczny mistrz i dwukrotny MVP finałów NBA Serb Nikola Jokić, stał się tym samym jednym z najważniejszych czynnych sportowców, będących jednocześnie ambasadorem marki bukmacherskiej. Współpraca będzie obowiązywać na rynku serbskim.
22.09.23, 16:15
| reklama & PR » informacje
Kampania wygodnej pożyczki od Leo Burnett Warszawa dla Banku Pekao S.A.
Najnowsza akcja Leo Burnett dla Banku Pekao S.A. promuje wygodną pożyczkę. Do zadań agencji należało opracowanie strategii, przygotowanie kreacji oraz realizacja szerokiego zakresu działań, obejmujących telewizję, platformy VOD, radio online, materiały video dla digitalu, reklamę w miejscach sprzedaży itp. 
22.09.23, 13:58
| reklama & PR » informacje
Loteria „Królewski LUZ BLUZ” od firmy Wawel
18 września br. wystartowała loteria słodyczy sprzedawanych na wagę marki Wawel, pod hasłem „Królewski LUZ BLUZ”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić minimum 200 g dowolnych słodkości z Wawelu na wagę. Co godzinę do wygrania designerska bluza, a raz w tygodniu zestaw słodyczy. Loteria potrwa do 29 października br.
22.09.23, 12:31
| reklama & PR » informacje
Internetowe nie wystarczy. Orange dla Firm promuje swoja ofertę
Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy” przygotowana przez agencję Havas Warsaw, która ma promować nową ofertę dla firm.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.