13.08.15, 15:00

K2 prowadzi kolejne działania dla PGE w ramach kampanii Prąd jak prąd - tylko tańszy!

Reklama PGE na autobusie
Fot.: materiały prasowe

K2, w ramach współpracy z PGE Polską  Grupą Energetyczną, rozszerza kampanię pod hasłem: „Prąd jak prąd – tylko tańszy!” o kolejne działania kontekstowe, skierowane do klientów indywidualnych.

Do końca sierpnia we wszystkich 224 sklepach RTV Euro AGD można zobaczyć reklamę kontekstową PGE, bezpośrednio nawiązującą do prądu, jaki zużywamy korzystając ze sprzętów AGD. Na wybranych produktach umocowano specjalne metki z hasłem PGE, a wewnątrz sklepów na ekspozycji emitowane są spoty PGE, rozstawiono również standy i stojaki z ulotkami.

Do 22 sierpnia na 10 warszawskich autobusach komunikacji miejskiej z napędem elektrycznym można przeczytać hasło: „Ten autobus nie emituje spalin, bo jest na prąd”. Jest to jeden ze sposobów zachęcających mieszkańców Warszawy do zmiany sprzedawcy energii na PGE. W ten sposób marka PGE jako pierwsza wykorzystała tzw. busbacki w reklamie kontekstowej.
Kampania pod hasłem: „Prąd jak prąd – tylko tańszy!” trwa od połowy czerwca 2015 roku. Na całość działań prowadzonych przez K2 składają się: spot TV, spot radiowy, spot kinowy, VOD, landing page, materiały OOH, w tym bilboardy i CLP, kampania display, materiały Promo i BTL oraz akcje ambientowe z wykorzystaniem niestandardowych narzędzi, np. po raz pierwszy w Polsce wykorzystano nośnik Monkeylectric Pro.

Grupa K2 prowadzi działania online dla PGE od 2013 roku.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.