02.05.16, 12:00

Wystartowała kampania Disneya #RuszajsiezDisneyJunior

Logo kampanii
Fot.: materiały prasowe

Disney Polska ogłosił start kampanii promującej zdrowy styl życia i budowanie zdrowych nawyków wśród dzieci i rodzin. W specjalnym spocie wizerunkowym wystąpi reprezentantka Polski, olimpijka i wielokrotna mistrzyni w siatkówce – Małgorzata Glinka.

Kampania #RuszajsiezDisneyJunior jest częścią globalnego zaangażowania The Walt Disney Company w promocję zdrowego stylu życia poprzez zabawę, kreatywność i wykorzystanie ulubionych postaci Disneya, dzięki którym całe rodziny inspirowane są do zdrowych wyborów.

Spot z udziałem Małgorzaty Glinki będzie emitowany w Disney Junior, mediach społecznościowych i pozostałych mediach własnych.  Wspierać go będzie trzydzieści minifilmów prezentujących ćwiczące dzieci, którym towarzyszyć będą najpopularniejsze postaci z Disney Junior. Filmiki będą emitowane podczas specjalnego bloku programowego od poniedziałku do piątku między odcinkami ulubionych seriali i programów Disney Junior.

Kampania obejmuje też współpracę z łyżwiarką figurową Agnieszką Dąbrowską-Perzyną oraz dietetyczką i autorką popularnych książek kucharskich Katarzyna Błażejewską-Stuhr. Ich wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia i pomysły na zabawy mają na celu wykreowanie dobrych nawyków u dzieci oraz ich rodzin i będą dostępne na dedykowanej stronie ruszjasie.disney.pl. Rodzice będą tam mogli znaleźć wiele wskazówek i porad zainspirowanych postaciami Disneya. Partnerem kampanii #RuszajsiezDisneyJunior jest Wydawnictwo Zielona Sowa.

Kampania #RuszajsiezDisneyJunior kontynuuje zaangażowanie Disneya, inspirując polskie rodziny, by były aktywne i żyły zdrowo. W 2006 roku Disney był pierwszą globalną firmą mediową, która określiła dokładne wytyczne żywieniowe obejmujące warunki współpracy z partnerami, aby korzystając z siły marki oraz popularnych postaci, stworzyć produkty oparte na zbalansowanej diecie dzieci. W 2014 roku Disney współpracował z Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach kampanii WF z klasą, zachęcając dzieci do udziału w szkolnych zajęciach wychowania fizycznego.

Pod koniec 2014 roku Disney Polska wraz z sześcioma innymi nadawcami podpisał porozumienie o samoregulacji, zobowiązując się, że audycjom w Disney Channel, Disney XD oraz Disney Junior nie będą towarzyszyć reklamy tzw. niezdrowej żywności. W 2015 roku kanał Disney Junior Polska wyprodukował program „Ruszaj się z Mikim i przyjaciółmi”, w którym przedszkolaki wraz z Myszką Miki zachęcają dzieci do wspólnego tańca. Od 2014 roku Disney XD jest jednym z partnerów inicjatyw sportowych Volleymania i Basketmania, promujących siatkówkę i koszykówkę wśród dzieci szkolnych. Jednocześnie od trzech lat Disney Polska wspiera inicjatywę „Nadzieja na Mundial”, promującą piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży z domów dziecka.

Komentarze

Powiązane

22.04.24, 15:10
| reklama & PR » informacje
Thirsty for more. Nowy design marki Pepsi duża kampania promocyjna
Marka Pepsi ruszyła z kampanią marketingową pod hasłem „Thirsty for more”. W ramach działań zaplanowano szereg aktywności mających na celu zachęcenie konsumentów do odkrycia nowej ery ikonicznego świata Pepsi. Aktywacja jest efektem globalnej transformacji marki, która przeszła największy rebranding od ponad 14 lat.
22.04.24, 13:34
| reklama & PR » informacje
Dziedzictwo Beko. Urządzenia na pokolenia w kampanii Beko
Firma Beko, producent artykułów gospodarstwa domowego na świecie, rozpoczęła kampanię „Dziedzictwo Beko”, której głównym celem jest ponowne zdefiniowanie standardów trwałości sprzętów AGD. W kreacji powaga miesza się z humorem, tworząc niekonwencjonalną narrację z ważnym przesłaniem.
22.04.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tysiąc drapaków i tysiąc zestawów produktów Felix do zdobycia w Loterii Felix 2024
Marka PURINA Felix (Nestle Polska) powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie kolejnej loterii promocyjnej pod hasłem „Loteria Felix 2024”.
22.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
PayPo z szerszą współpracą z PR Calling
Firma PayPo działająca w sektorze usług BNPL (z ang. buy now, pay later) w Polsce adresowanych do sklepów internetowych, rozszerza współpracę z PR Calling.
22.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Reto w najnowszej kampanii marki Desperados
Marka Desperados w swojej komunikacji zachęca do życia na własnych zasadach i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterem tegorocznej kampanii marki jest Reto. Działania wizerunkowe wspiera loteria „Bierz, co chcesz i wygrywaj, co chcesz”.
21.04.24, 18:50
| reklama & PR » informacje
Loteria Sephora Polska dla członków Klubu Sephora UNLIMITED. Do wygrania 2500 nagród natychmiastowych
Agencja UNIQUE ONE organizuje loterię promocyjną na 25. urodziny sieci sklepów Sephora Polska, która potrwa do 28 kwietnia br. 
21.04.24, 13:26
| reklama & PR » informacje
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, firma działająca w obszarze rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
20.04.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Przyjaźń od kuchni. Kampania McDonald’s
Marka McDonald’s ruszyła z kampanią „McDonald’s. Przyjaźń od kuchni”. Projekt ma pokazać, że w pracy również jest miejsce na budowanie trwałych relacji. 
20.04.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Magda Mołek ambasadorką gamy Neovadiol od Vichy
Magda Mołek, znana jako ceniona dziennikarka i osobowość medialna, niedawno podjęła nową rolę jako ambasadorka linii kosmetyków NEOVADIOL od VICHY. Marka ta, poprzez kampanię „Ja się dopiero rozkręcam!” wspiera dojrzałe kobiety, pokazując, że na każdym etapie życia można odkrywać nowe możliwości. 
19.04.24, 18:55
| reklama & PR » informacje
Jannik Sinner globalnym ambasadorem La Roche-Posay
Gama filtrów przeciwsłonecznych Anthelios od La Roche-Posay ogłosiła, że Jannik Sinner, jeden z najlepszych tenisistów swojego pokolenia, został nowym globalnym ambasadorem marki.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy