08.05.16, 11:00

Herbalife IRONMAN 70.3 na żywo na kanale Vectry

Logo Herbalife IRONMAN 70.3
Fot.: materiały prasowe

Najważniejsze wydarzenie triathlonowe w Polsce Herbalife IRONMAN 70.3 będzie emitowane na żywo na specjalnym kanale sportowym operatora Vectra.

Vectra nawiązała współpracę z organizatorem tego wydarzenia triathlonowego Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, które już w sierpniu br. odbędzie się w Trójmieście. Dzięki zaangażowaniu Vectry, po raz pierwszy w historii zawodów, przeprowadzona zostanie obszerna transmisja na żywo w telewizji cyfrowej operatora, na specjalnie dedykowanym kanale poświęconym w dłuższej perspektywie sportowym eventom. Będzie to pierwsza pełna relacja video z zawodów triathlonowych w Polsce, którą obejrzą abonenci Vectry.

W dniach 5-7 sierpnia br. w Gdyni odbędzie się kolejna edycja Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Organizowane zawody triathlonowe to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla aktywnych miłośników tej dziedziny sportu. Dzięki Vectrze organizator imprezy po raz pierwszy otrzyma możliwość przeprowadzenia obszernej transmisji na żywo z zawodów triathlonowych. Relacja na kanale telewizyjnym Vectry na pozycji EPG 250 to nie tylko umożliwienie kibicom sportowym oglądania sportowych zmagań na żywo ale również szeroka promocja aktywnego trybu życia wśród abonentów operatora.

Vectra stara się dostarczyć maksimum ciekawej rozrywki. Należy dodać, że sport zawsze był bardzo mocnym atutem naszej oferty. Kolejna edycja Herbalife IRONMAN’A w Gdyni to z całą pewnością najlepsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, po raz pierwszy w całości transmitowane na żywo na taką skalę. Bardzo cieszy, że Ci którzy nie będą mogli kibicować bezpośrednio w Gdyni, będą mogli to robić wspólnie z nami za pośrednictwem naszej telewizji – nie tylko na ekranach telewizorów, ale również urządzeń mobilnych” – powiedział Tomasz Żurański prezes zarządu Vectra S.A.

Uruchomienie bezpłatnego kanału telewizyjnego będzie miało miejsce najpóźniej na początku czerwca br. W swojej początkowej fazie będzie on poświęcony przede wszystkim Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Widzowie telewizji cyfrowej Vectry zobaczą m.in. program Macieja Dowbora „Kropka nad M”, aktualności z przygotowań do imprezy, rozmowy z zawodnikami, porady treningowe i dietetyczne, informacje sportowe oraz wspomnianą relację na żywo.

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.