01.09.16, 14:00

Muzyka daje radość. Kampania Radia Złote Przeboje z udziałem Marcina Prokopa

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

„Muzyka daje radość” - pod takim hasłem rozpoczęła się nowa kampania promocyjna Radia Złote Przeboje z udziałem Marcina Prokopa. W reklamach stacji, prezentowanych, m.in. w telewizji, kinach, prasie i internecie, znany dziennikarz zachęca wszystkich do słuchania Radia Złote Przeboje i czerpania radości z muzyki, którą proponuje stacja. Hasło „Muzyka daje radość” jest też nowym linerem rozgłośni i tytułem nowej zabawy dla słuchaczy.

Muzyka jest moją ulubioną legalną używką i źródłem nieustającej radości. Jestem od niej uzależniony od wielu lat i mam nadzieję, że razem z Radiem Złote Przeboje będziemy tym dobrym nałogiem zarażać innych. Nie znam ludzi, którzy przynajmniej od czasu do czasu nie lubią posłuchać łatwo wpadających w ucho przebojów, nawet jeśli na co dzień są zatwardziałymi metalowcami albo fanami muzyki poważnej. A Radio Złote Przeboje spełnia obietnicę zawartą w swojej nazwie - dostarcza ich całe mnóstwo. Zarówno klasyków, które dają nam radość, bo zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia słyszeliśmy je już wiele razy, jak i zupełnych nowości” - mówi Marcin Prokop, który od września br. pojawi się też na antenie Radia Złote Przeboje w roli prowadzącego. Jego program pod tytułem „Siła wyższa” nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 12.10.

Reklamy Radia Złote Przeboje z hasłem „Muzyka daje radość” będzie można zobaczyć od 1 września br. W spotach telewizyjnych Prokop przechadza się po mieście, słuchając w Radiu Złote Przeboje piosenki „Happy” Pharella Williamsa. Dzięki muzyce jego dzień jest bardziej radosny i pełen niespodzianek.Reklamy będą emitowane w ogólnopolskich stacjach komercyjnych (m.in. TVN, Polsat) i kilkudziesięciu stacjach tematycznych, kinach Helios w całej Polsce oraz serwisach i aplikacjach Ipla, Onet, Gazeta.pl, YouTube oraz Facebook. Dodatkowo kreacje ze zdjęciem Marcina Prokopa, hasłem kampanii i logotypem Radia Złote Przeboje będzie można zobaczyć na nośnikach reklamowych AMS w kilkunastu największych polskich miastach oraz w prasie ogólnopolskiej (m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Fakt”). Materiały promocyjne będą też obecne na stronie internetowej www.zloteprzeboje.pl oraz na profilach Radia Złote Przeboje w mediach społecznościowych.

Nasza nowa kampania promocyjna świetnie pokazuje, ile radości daje słuchanie Radia Złote Przeboje. Jestem pewien, że do Marcina Prokopa szybko przyłączą się kolejne osoby, dla których muzyka ma ogromne znaczenie w codziennym życiu, zapewnia dobry nastrój i energię na każdą porę dnia” - mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory ds. programu i promocji.

Nową kampanię Radia Złote Przeboje „Muzyka daje radość”, we współpracy z działem programu i promocji Grupy Radiowej Agory (GRA), przygotowała agencja Young & Rubicam wyłoniona w drodze przetargu. Za udźwiękowienie reklamy odpowiadało SVG Studio, za planowanie i zakup mediów - SMG Starlink oraz dział programu i promocji GRA.

5 września br. na antenie Radia Złote Przeboje rozpocznie się też konkurs dla słuchaczy „Muzyka daje radość”. W zabawie, opartej na rywalizacji dwóch osób, do wygrania będą słuchawki z limitowanej, specjalnej edycji Radia Złote Przeboje, złote smartfony z aplikacją do słuchania stacji oraz bilety na dowolny koncert w Polsce. Konkurs będzie rozgrywany na antenie trzy razy dziennie, od poniedziałku do piątku, przez pięć tygodni.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 07:00
| radio » informacje
Dzień Polskiej Muzyki 2023 na antenie ponad stu stacji
1 października br. po raz piąty obchodzony będzie Dzień Polskiej Muzyki. To kampania społeczna, która promuje polską muzykę i zwiększa świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki. Akcja wspiera rodzimy rynek muzyczny.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
27.09.23, 08:30
| radio » ludzie
Vivian Mohr Prezesem Bauer Media Audio
Vivian Mohr opuszcza stanowisko dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego pionu OCP Bauer Media Group (porównywarki internetowe) i obejmuje funkcję prezesa Bauer Media Audio, do którego w Polsce należy Grupa RMF.
27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.