26.12.16, 10:00

Mobilna rozrywka od Interii i MOBIEM

Logo Interia.pl
Fot.: materiały prasowe

Jeszcze przed świętami Interia oraz należąca do niej agencja mobile marketingu MOBIEM wypuszczają na rynek nowe aplikacje. "Pomponik" z plotkami ze świata show-biznesu, "Kawały" z najlepszymi dowcipami oraz zimową grę - "Santa Claus Fun". Po zeszłotygodniowej premierze "Ciast i deserów" to kolejne mobilne produkty od Grupy Interia.pl.

Należący do Interii serwis plotkarski Pomponik.pl może się już pochwalić aplikacją mobilną.

"Aplikacja "Pomponik" to odpowiedź na oczekiwania użytkowników. Najważniejsze plotki, skandale, sukcesy i wpadki gwiazd w jednej, lekkiej aplikacji. Do tego zdjęcia i filmy od paparazzi, możliwość udostępniania poszczególnych materiałów i system powiadomień – to wszystko składa się na show-biznesowy, mobilny niezbędnik. "Pomponik" to przejrzysty i szybki interfejs, w którym nawigacja między poszczególnymi artykułami odbywa się poprzez przesuwanie ekranu. Komentowanie poszczególnych zdjęć i artykułów jest możliwe już z poziomu samej aplikacji. Nowy produkt Interii jest całkowicie bezpłatny" – mówi Tomasz Słoń, dyrektor działu multimediów i rozrywki interaktywnej w Interii.

W Google Play pojawiła się również aplikacja "Kawały" z zestawem najlepszych dowcipów i możliwością ich losowego wyboru poprzez potrząśnięcie telefonem. Ulubiony żart można dodać do swojej listy i podzielić się nim ze znajomymi. Aplikacja oparta jest o najpopularniejsze treści serwisu Fishki.pl.

Równocześnie z redakcyjnymi nowościami od Interii światło dzienne ujrzała świąteczna gra od agencji MOBIEM. "Santa Claus Fun" to gra zręcznościowa w zimowej scenerii i modnym stylu oldschool. Gra wymaga precyzji, szybkości i koncentracji. Użytkownik zmaga się z przeszkodami i stara się osiągnąć jak najlepszy wynik. Aplikacja jest darmowa i dostępna w sklepie Google Play. Wkrótce pojawi się na system iOS.

Wszystkie aplikacje będą promowane w serwisach Grupy Interia.pl. Kolejne nowości mobilne pojawią się już na początku przyszłego roku.

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.