22.05.17, 08:00

Dziennik Gazeta Prawna z atlasem samochodowym oraz przewodnikiem Polska z dziećmi

Dodatki do "DGP"
Fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 22 maja br., przez trzy kolejne dni, „Dziennik Gazeta Prawna” wzbogaci swoje wydanie książkami przydatnymi przy planowaniu wypoczynku oraz podczas podróży: "Samochodowy atlas Polski", "Polska z dziećmi" i "Przewodnik po urlopach pracowniczych".

22 maja ukaże się "Samochodowy atlas Polski" zawierający mapy z aktualną siecią autostrad i dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich, rozmieszczenie stałych fotoradarów oraz informacje o autostradach i innych drogach będących w budowie.
23 maja DGP doda książkę "Polska z dziećmi". Publikacja zapiera opisy atrakcji turystycznych, które można wykorzystać planując urlop z dziećmi: parki rozrywki, ciekawe zabytki czy wyjątkowe zakątki przyrodnicze. W książce rodzice będą mogli znaleźć praktyczne informacje ułatwiające podróżowanie.

Z kolei 24 maja ukaże się "Przewodnik po urlopach pracowniczych". W książce tej będzie można znaleźć m.in. zasady udzielania urlopu wypoczynkowego i bezpłatnego, informacje o wynagrodzeniu za urlop i konsekwencjach odwołania pracownika z urlopu.

Cena gazety z książkami "Samochodowy atlas Polski" i "Polska z dziećmi" wyniesie 12,90 zł. Natomiast DGP z "Przewodnikiem po urlopach pracowniczych" będzie kosztować 10,90 zł.

Książki będą dostępne w punktach sprzedaży prasy, a publikacja "Przewodnik po urlopach pracowniczych" również dla prenumeratorów wersji premium.

Sprzedaż "Dziennika Gazety Prawnej" z dodatkami wspierać będzie kampania w mediach: tv (TVP, Polsat, TVN, Polsat tematyki, TVN mix Urban, TVN24, TVP tematyczne), radiu (RMF 3D, Zet Barometr, PR1, PR3, Agora sieć), internecie (Facebook, G+, Twitter, YouTube, Google), prasie (“Fakt”, „Newsweek”, „Auto Świat”) oraz autopromocja (DGP, dziennik.pl, gazetaprawna.pl, forsal.pl, infor.pl).

Komentarze

Powiązane

16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.06.24, 16:30
| prasa » informacje
Dwudzieste wydanie magazynu Omnibus Wakacyjny Polityki
Po raz 20.na rynku ukaże się „Omnibus Wakacyjny Polityki”, czyli letnie wydanie specjalne dla osób lubiących umysłowe rozrywki.
10.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.