11.06.18, 13:00
Scenie Alternatywnej TVP Kultura na żywo również w Trójce
Daria Zawiałow, Jazz Band Młynarski-Masecki, Krzysztof Zalewski i Pink Freud to część spośród wykonawców rodzimej sceny niezależnej, którzy wystąpią w poniedziałek, 11 czerwca br. na Scenie Alternatywnej TVP Kultura podczas ostatniego dnia 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Transmisję koncertu przeprowadzi Trójka od godz. 21.00.
Muzyka alternatywna zagości w amfiteatrze w Opolu po raz drugi – po rocznej przerwie. W specjalnym koncercie wezmą udział wykonawcy rocka, jazzu, ambitnego popu i muzyki elektronicznej. Ideą przewodnią wydarzenia jest – jak twierdzą organizatorzy – zebranie w jednym miejscu polskich artystów, którzy w swojej twórczości wymykają się klasyfikacjom.
Na scenie w Opolu wystąpią zarówno debiutanci, czy twórcy na początku swojej artystycznej drogi, jak również znani wykonawcy – tacy, jak: Apteka, Jazz Band Młynarski-Masecki, Julia Marcell, Król, Pink Freud, Kasia Lins, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow. Koncert zakończy się występem DJ-a i producenta Maćka Sienkiewicza.
Wydarzenie poprowadzą: Agnieszka Szydłowska z Programu 3 Polskiego Radia i Marek Horodniczy z TVP Kultura.
Transmisja koncertu „Scena Alternatywna” na antenie Trójki w poniedziałek 11 czerwca od godz. 21.00.
Kierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyStanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyOd wirtualnej rozrywki i (nie)etycznych zagrywek w marketingu po historie opowiedziane za pomocą liczb. Ruszyły zapisy na pierwszy tej jesieni webinar w ramach cyklu DIMAQ Voice.
Konferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze