03.12.18, 10:00

Ikona Radia Zet odchodzi ze stacji. Marzena Chełminiak opuszcza rozglośnię

Marzena Chełminiak poinformowała słuchaczy o rozstaniu się z Radiem Zet
Fot.: materiały prasowe

Marzena Chełminiak odchodzi z Radia Zet. Powodem odejścia jest likwidacja autorskiego programu dziennikarki.

Chełminiak tuż przed weekendem poinformowała w mediach społecznościowych, że p.o. szef (Michał Celeda – przyp. red.) zlikwidował jej program „Życie jak marzenie” i zdecydował się zwolnić dziennikarkę stacji. Prezenterka miała umówionych już gości na weekendowe pasmo. „Wszystkim słuchaczom, nie tylko Życia jak marzenie, ale wszystkich innych moich programów dziękuję za to, że byli” – napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.

Chełminiak radiową przygodę rozpoczęła w Radiu Akademik w Warszawie. W Radiu Zet z krótką przerwą pracowała od samego początku (1990 r.). Prowadziła m.in. takie programy jak: „Dzień jak nie co dzień”, „Do trzech razy sztuka”, „Hip-hop Zet” (z Wojciechem Jagielskim), „Nie zgubię poniedziałku”, „Nie do zobaczenia” (m.in. razem z Justyną Pochanke), „Piątki na piątki w Radiu Zet”, „Lista Starych Przebojów” (z Marią Czarnecką), „Słodka szesnastka Radia Zet” (z Wojciechem Jagielskim), „Weekend z Gwiazdą”, „Powiedz tylko Marzenie”, „Dzień dobry bardzo”, Zet Cafe”. Najbardziej znane pasmo, które przez wiele lat prowadziła Chełminiak to „Kuferek Radia Zet”. Od września 2015 r. była autorką pasma weekendowego „Życie jak marzenie”. Dziennikarka brała udział w dwóch kampaniach reklamowych stacji (2012 r. i 2014 r.). Przez chwilę w 2000 r. pracowała w RMF FM. Jest także autorką dziennika dokumentującego wychodzenie z choroby nowotworowej. 

Dziennikarka rozstaje się z Radiem Zet za porozumieniem stron.

Komentarze

Powiązane

31.05.23, 20:53
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom i Czwórka świętują Dzień Dziecka
1 czerwca br. dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom oraz Czwórki przygotowali specjalne atrakcje i programy w związku z obchodzonym Dniem Dziecka. 
31.05.23, 15:00
| radio » informacje
Radio Zet organizuje bajkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka
Radio ZET przygotowuje cykl bajkowych spotkań rodzinnych organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji będzie miała swojego gospodarza znanego z książek i ekranu.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 19:57
| radio » informacje
110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego na antenie Dwójki
31 maja br. przypada 110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego. Z tej okazji Program 2 Polskiego Radia przypomni postać tego kompozytora, radiowca, współtwórcy Teatrzyku Eterek i Kabaretu Starszych Panów.
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
29.05.23, 18:23
| radio » informacje
Bajki słuchaczy w Dzień Dziecka w Radiu Nowy Świat
Radio Nowy Świat w Dzień Dziecka zaprezentuje na swojej antenie bajki napisane przez słuchaczy stacji.
29.05.23, 13:28
| radio » informacje
RMF FM zaprasza do Słodyczowa w Krakowie z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca br. w Krakowie radio RMF FM zaprasza do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy rozgłośni przebiorą się za postaci z bajek.
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
28.05.23, 13:15
| radio » informacje
Jedynka i Trójka ruszyły z plenerowymi programami
W sobotę, 27 maja br. Jedynka oraz Trójka wyemitowały plenerowe audycje w ramach odbywającego się „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą: Kraśnik, Brodnicę, Międzyzdroje, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice.
25.05.23, 06:30
| radio » informacje
Lato #naMAXXa. Szósta trasa koncertowa RMF MAXX
RMF MAXX w tym roku wyruszy już w szóstą edycję trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą darmowe koncerty polskich gwiazd. Stacja na początek zawita do Wałbrzycha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Konkursy
do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.