20.02.19, 22:00

Biznes mówi. Mikołaj Kunica gospodarzem nowego formatu w money.pl

Mikołaj Kunica
Fot.: materiały prasowe

21 lutego br. zadebiutuje nowy, cykliczny program wideo „Biznes mówi” przygotowywany przez money.pl. Emitowany będzie w każdy czwartek o godz. 15.00 w samym serwisie, na stronie głównej WP i w kanałach social media. Gospodarzem programu jest Mikołaj Kunica. Jednocześnie uruchomiona zostanie cała sekcja „Biznes mówi” w money.pl, w której publikowane będą teksty premium. 

„Biznes mówi” ma poruszać tematy istotne dla rozwoju gospodarki i nowoczesnych firm. W programie mają pojawiać się tematy wykorzystania osiągnięć naukowych i technologii we współczesnej gospodarce. Gośćmi w studiu będą wizjonerzy i eksperci, znane nazwiska świata biznesu. 

Biznes to suma relacji, siatka połączeń spajana siłą informacji. W money.pl starannie wyłapujemy sygnały płynące ze świata ekonomii, rynków i codziennej biznesowej praktyki. Z nowego programu oraz sekcji „Biznes Mówi” dowiecie się co myślą i jak działają ci, którzy odnieśli sukces, ludzie którzy wyznaczają trendy polskiej gospodarki” – mówi Mikołaj Kunica, gospodarz programu i dyrektor zarządzający obszaru biznes w Wirtualnej Polsce.

W zakładce „Biznes mówi” na stronie money.pl znajdą się wyselekcjonowane teksty i materiały wideo dotyczące najważniejszych zmian na rynkach finansowych, nowości technologicznych w obszarze różnych branż gospodarki, analizy i komentarze.

Program przygotowywany będzie przez redakcję money.pl i nagrywany w studiu Wirtualnej Polski. W czwartki o 15.00 pojawi się na stronie głównej WP oraz kanałach social media wydawcy.

Obecnie money.pl przygotowuje już m.in. „Pomysł na biznes” Mieszka Rozpędowskiego oraz „Nino o biznesie” którego autorką jest Nino Dzhikiya. Od poniedziałku do piątku o 9.15 na żywo emitowany jest też program „Money. To się liczy”. Wystartował w marcu 2018 r., do tej pory powstało ponad 220 odcinków. W ciągu ostatniego miesiąca program miał ponad 17 mln odtworzeń.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.