Cyber Marian wypuszcza autorską grę mobilną “CyberJunk”

Print Screen z gry
fot.: artykuły prasowe

Jeden z najbardziej charyzmatycznych, polskich youtuberów - Cyber Marian - stworzył grę mobilną

Polski youtuber - Cyber Marian - stworzył grę mobilną “CyberJunk”, której głównym bohaterem jest jego cyfrowy sobowtór - Marian. W grze walczący on z memami zaśmiecającymi internet. To pierwsza w Polsce gra, w której możemy wcielić się w postać youtubera i znaleźć się w uniwersum zaczerpniętym wprost z jego filmów. W ciągu zaledwie dwóch dni od premiery aplikacja jest na 3 miejscu w rankingu "Najlepsze gry" Google Play.
Youtube’owy kanał Cyber Mariana obserwuje obecnie ponad 1 milion osób. Mimo, że jego treści przypisywane są najczęściej do kategorii “Rozrywka”, w 2018 roku został uhonorowany nagrodą specjalną w ramach Grand Video Awards za film o tematyce gamingowej.

Cyber Marian wypowiada się:
Zakładając osiem lat temu kanał na YouTube miałem tak naprawdę tylko jeden cel: tworzyć. Tak po prostu. Bo ja zawsze coś tworzyłem, zanim założyłem kanał i zostałem etatowym Cyber Marianem to właśnie zawsze coś artystycznego robiłem. Tworzyłem muzykę, pisałem wiersze, rysowałem, kręciłem filmy, wydałem dwie książki. Także zawsze coś się działo i ten YouTube był kolejną taką moją artystyczną działalnością. Od wielu lat mam taką swoją artystyczną listę, którą realizuję. I teraz nadszedł czas żeby spełnić kolejne marzenie, coś co chodziło mi po głowie od dawna czyli wyprodukowanie własnej gry. Zawsze uwielbiałem klimat postapokaliptyczny, klimat pustych miast, ciągłej walki o przetrwanie, więc nie wyobrażałem sobie, żeby robiąc grę, nie umieścić jej właśnie w takim świecie i móc grać swoją postacią 

Uniwersum przedstawione w “CyberJunk” to postapokaliptyczny obraz zniszczonego inwazją świata, w którym, by przetrwać, gracz musi walczyć z atakami “Cyber-Bydlaków”, czyli znanych nam memów oraz clickbaitowych treści pochodzących z internetu. Fabuła gry nawiązuje do, dobrze znanego fanom youtubera i jego dotychczasowej działalności.

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 19:21
| telewizja / VOD » seriale | internet » informacje
Wielka woda (Netflix) tryumfuje w plebiscycie Top Seriale Wirtualnej Polski
22 marca br., odbyła się uroczysta gala plebiscytu Top Seriale w Teatrze Capitol. Po raz pierwszy wręczono statuetki w 11 kategoriach oraz w kategorii specjalnej. Wyróżniono najlepsze seriale, aktorów oraz przedstawicieli polskich i zagranicznych platform streamingowych. Serial „Wielka woda” produkcji Netflixa zwyciężył w trzech kategoriach, a najlepszą aktorką roku została Agnieszka Żulewska, grająca w nim główną rolę.
23.03.23, 10:58
| telewizja / VOD » informacje
Do ostatniej kropli. Premiera dokumentu Ewy Ewart w TVN24
„Do ostatniej kropli” to najnowszy dokument znanej reżyserki i producentki Ewy Ewart, którego koproducentem jest TVN24.
Emisja w TVN24 i TVN24 GO zaplanowana została na 26 kwietnia br. (niedziela) o godz. 20:00.
23.03.23, 00:17
| telewizja / VOD » informacje
Zmarł Andrzej Zarębski
Nie żyje Andrzej Zarębski - polityk i przedsiębiorca, poseł na Sejm I kadencji, w latach 1993 - 1999 członek i sekretarz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
22.03.23, 12:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Studio Biznes. Karolina Hytrek-Prosiecka gospodynią programu wideo Gazeta.pl w nowej odsłonie
Od środy, 22 marca br. „Studio Biznes” (program wideo Gazeta.pl) emitowany jest w nowej szacie graficznej. Od marca br. jego gospodynią jest Karolina Hytrek-Prosiecka.
22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.