03.07.19, 10:00

Telemetria Polska. Przewodniczący KRRiT spotkał się z operatorami i nadawcami internetowymi

Logo projektu
Fot.: materiały prasowe

W ramach projektu Telemetria Polska, 28 czerwca br. na zaproszenie Przewodniczącego KRRiT Witolda Kołodziejskiego, w siedzibie KRRiT odbyło się spotkanie ze stroną rynkową reprezentującą operatorów kablowych i nadawców internetowych.

Jak informuje KRRiT, spotkanie dotyczyło utworzenia nowego, jednoźródłowego badania mediów ze szczególnym uwzględnieniem RPD. Zaprezentowano obecny stan prac w ramach projektu Telemetria Polska. Dyskutowano na temat szans dla rynku jakie daje technologia DAI. Dyskutowano także o konieczności opracowania systemu raportującego opartego o RPD oraz o możliwościach jakie stwarza powstanie nowego standardu badań i wykorzystaniu w tym kontekście danych RPD.

Przewodniczący KRRiT zaprosił operatorów platform kablowych, satelitarnych i internetowych do współpracy w ramach projektu Telemetria Polska.

KRRiT podkreśla, że przedstawiciele strony rynkowej wyrazili zainteresowanie współpracą i zadeklarowali gotowość czynnego uczestnictwa w opracowywaniu nowego standardu badań. Zdaniem operatorów kwestia RPD powinna być traktowana priorytetowo.

Przypomnijmy, że Telemetria Polska jest zespołem roboczym, który z ramienia KRRiT pracuje nad koncepcją nowego standardu badań rynku mediów.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.