24.07.19, 08:21

Dokąd można wybrać się ze znajomymi w wakacje? Podpowiadamy

Fot.: materiały prasowe

Wakacje to idealny czas nie tylko na odpoczynek, ale także odkrywanie nowości i oczywiście robienie rzeczy, które sprawiają nam dużą przyjemność. Czas wolny jest szczególnie przyjemny wtedy, gdy możemy spędzić go z bliskimi osobami.

Wysoka kultura

Niewiele osób wakacje kojarzy z wizytą w teatrze. Okazuje się jednak, że może być to naprawdę przyjemna rozrywka. Na wyjście ze znajomymi najlepiej wybrać lekki i zabawny spektakl, który dostarczy nam mnóstwa przyjemnych doznać. Na stronie https://teatrkomedia.pl/ znajdziemy repertuar na lipiec i początek września. Jeśli więc przez pierwsze miesiące wakacji planujemy wybrać się na wycieczkę lub po prostu mamy inne plany, teatr zawsze możemy odwiedzić z początkiem września. To właśnie wtedy na afiszu TeatrKomedia.pl pojawi się spektakl „Powiedzmy miłość”. Zagrają w nim między innymi Joanna Koroniewska, Mateusz Banasiuk i Jan Jankowski. Ta popularna w Europie komedia opowiada nieromantyczną historię miłości. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy lubią się pośmiać i jednocześnie mają ochotę na chwilę refleksji.

Kino plenerowe

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o obejrzeniu ulubionego filmu w plenerze? Podczas w wakacji, w większości miast mamy taką możliwość. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by zorganizować sobie tego typu seans samodzielnie. Wystarczy spotkać się w ogrodzie ze znajomymi , użyć projektora, prześcieradła (ważne żeby było grube i białe) i gotowe. Warto przygotować także o nagłośnienie. Najczęściej wystarczą do tego głośniki, które większość z nas ma w domu.

Gdy cały sprzęt będzie gotowy, pozostanie tylko zadbać o pyszne smakołyki i odpowiednie towarzystwo.

Nieznane zakątki

Niezależnie od tego w którym mieście Polski mieszkamy, najczęściej nie mamy czasu by poznawać ich uroki na co dzień. W wakacje warto umówić się z przyjaciółmi na wspólne zwiedzanie miasta i odwiedzić wszystkie nieodkryte przez nas dotąd zakamarki. Taka wycieczka nie tylko pozwoli poznać uroki danej miejscowości, ale jest także świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy