24.07.19, 11:00

Cyfrowi Atleci. Rusza program o sporcie i esporcie

Kadr z programu
Fot.: materiały prasowe

W czwartek, 25 lipca br. o godz. 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl zadebiutuje nowy format wideo, w którym spotkają się dwa światy – sportu i esportu. Program „Cyfrowi Atleci” został stworzony przez Sport.pl wraz z agencją marketingu gamingowego Gameset.

Zasięgowy i sprzedażowy sukces naszych flagowych formatów – „Sekcji Piłkarskiej” i „F1 Sport” zachęcił nas do dalszego rozwoju w obszarze wideo, a jednocześnie do spróbowania sił w esporcie. To rynek wymagający dla tradycyjnych wydawców, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Gamesetem, czyli ekspertami w obszarze gamingu. Razem stworzyliśmy ciekawy, merytoryczny program, dobrze dopasowany do potrzeb zarówno fanów sportu tradycyjnego, jak i esportu” – mówi Łukasz Wojtkiewicz, szef ds. rozwoju i wzrostu w Sport.pl.

„Cyfrowi Atleci” to internetowy talk show, w którym spotkają się ze sobą sportowcy i esportowcy, aby porozmawiać o swoich dziedzinach. Prowadzący program – dziennikarz Sport.pl Damian Bąbol oraz były zawodnik i komentator esportowy Łukasz “Leo” Mirek – zapytają swoich gości o m.in. esport na igrzyskach olimpijskich, umiejętności potrzebne do rozwijania kariery zawodowej czy potencjalne zarobki w poszczególnych dziedzinach.

I sezon „Cyfrowych Atletów” składa się z trzech odcinków, które będą publikowane w czwartki o godz. 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl, a także na platformach YouTube oraz Twitch. Wystąpią w nich, m.in. tenisista Jerzy Janowicz, młociarz Paweł Fajdek oraz biegaczka Joanna Jóźwik, a także gwiazdy esportu: Jakub "Cinkrof" Rokicki, Miłosz "Miłosz93" Bogdanowski i Olimpia "Komedyja" Cichosz . Kolejny sezon planowany jest na jesień.

Program wspiera autopromocja na Sport.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych, m.in. gwiazd programu.

Komentarze

Powiązane

23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.
19.11.23, 22:15
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Andrzej Sołtysik w Iberionie. Poprowadzi dwa formaty video
Do grupy mediowej Iberion dołączy Andrzej Sołtysik. To siódmy i ostatni z zapowiedzianych przez firmę transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.
18.11.23, 08:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
DHL Parcel zmienia się DHL eCommerce
DHL Parcel, firma działająca na rynku usług kurierskich w Polsce, rozpoczyna proces zmiany nazwy.
17.11.23, 19:45
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com na dwunasty rynek. Tym razem do Włoch
Answear.com, e-commerce oferujący modę i produkty Home & Lifestyle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerza działalność o rynek włoski.
17.11.23, 16:48
| internet » informacje
Wirtualna Polska wesprze strażników puszczy w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP
Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze i Funduszem Obywatelskim im. Henryka Wujca. Wspólnie realizują projekt wsparcia strażników lasów działających w całej Polsce. To kolejny projekt wpisujący się w realizację zobowiązań zawartych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP na najbliższe lata.
17.11.23, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Kampania reklamowa e-tygodnika Wprost i Wprost.pl
„Wprost” ruszył 15 listopada br. z kampanią promocyjną prowadzoną pod hasłem „Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Najważniejsze to mówić o niej WPROST”.