12.12.19, 11:00

Nowe osoby w Zarządzie Grupy K2

Logo K2
Fot.: materiały prasowe

Rada Nadzorcza powołała do nowego zarządu Pawła Wujca, Michała Paschalisa-Jakubowicza i Artura Piątka.

Paweł Wujec, który do niedawna związany był z Agorą jako dyrektor Segmentu Internet, będzie od lutego 2020 r., pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Wspierać go będą Michał Paschalis-Jakubowicz, który jednocześnie będzie dalej współkierować Oktawave oraz Artur Piątek, związany z K2 blisko 20 lat, ostatnio w roli dyrektora operacyjnego Grupy.

Paweł Wujec przez ostatnich osiem lat był dyrektorem Segmentu Internet Agory odpowiadając za wyniki i rozwój biznesów internetowych grupy Agora, obejmujących media cyfrowe, firmy rozwijające technologie reklamowe i marketingowe, serwisy ogłoszeniowe i inne. Jest współzałożycielem portalu Gazeta.pl i współtwórcą wielu innych serwisów grupy Agora, m.in. Sport.pl, Plotek.pl. Przez 10 lat, jako członek zarządu oraz przewodniczący Rady Nadzorczej, wspierał rozwój Yieldbirda - jednego ze światowych liderów w obszarze optymalizacji przychodów z reklamy programmatic.

Michał Paschalis-Jakubowicz doświadczenie zdobył zarówno w firmach konsultingowych, m.in. A.T. Kearney, Arthur d. Little, jak i w zarządach firm będących liderami rynku internetowego i telekomunikacyjnego - Wirtualnej Polsce oraz Orange.

Artur Piątek jest od lat jedną z najważniejszych osób w Grupie K2. Wspiera od strony operacyjnej i finansowej wszystkie biznesy będąc jednocześnie zaangażowanym w większość projektów strategicznych.

Z końcem roku z funkcji rezygnują dotychczasowi członkowie Zarządu Rafał Ciszewski oraz  Łukasz Lewandowski. Ciszewski zdecydował się na dalszą karierę poza strukturami K2. Łukasz Lewandowski obejmie udziały w K2Bots.AI i wraz z partnerami skoncentruje się na rozwoju tego biznesu. K2Bots.AI rozwija chatboty drugiej generacji w oparciu o własną technologię i rozwiązania AI od Google.

W związku ze zmianami, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, Przemek (Janusz) Żebrowski, będzie jeszcze do końca stycznia 2020 r. pełnił obowiązki Prezesa Zarządu.

W rezultacie zmian w zarządzie, za wyniki i rozwój K2 Precise odpowiadać będzie Katarzyna Wiśniewska wspierana przez Maję Biniewicz i Macieja Godlewskiego. Agencja K2 od nowego roku będzie współzarządzana przez Krystynę Sakowicz (część komunikacyjna) i Pawła Olszańskiego (rozwiązania technologiczne).

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.