06.01.20, 18:00

Onet z licznymi aukcjami na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Specjalna strona Onetu
Fot.: materiały prasowe

Kolacja z Mikiem Tysonem, wywiad z Jarosławem Kuźniarem w mobilnym studiu Onet Rano, wizyta w operze w towarzystwie Katarzyny Janowskiej, kolacja z Julią Wieniawą, spotkanie z Bartoszem Węglarczykiem w redakcji Onetu, rozmowa z Tomaszem Sekielskim, to tylko niektóre aukcje Onetu, oficjalnego partnera internetowego WOŚP. Na łamach Onetu będą publikowane także historie, wywiady i ważne informacje związane ze zbliżającym się 28. Finałem oraz całoroczną działalnością Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Onet uruchomił dedykowaną stronę akcji, dzięki której można wpłacić określoną kwotę lub wylicytować jedną z aukcji Onetu. Po dokonaniu wpłaty za pośrednictwem strony Onetu, użytkownicy otrzymają film z indywidualnymi podziękowaniami od Jurka Owsiaka.

Wśród propozycji licytacji znalazło się spotkanie w redakcji z Bartoszem Węglarczykiem, redaktorem naczelnym Onetu, a także zaproszenie do opery na premierę „Halki” od Katarzyny Janowskiej, redaktor naczelnej działu Onet Kultura. Z kolei Jarosław Kuźniar z Onet Rano, zaprasza do licytowania wizyty i wywiadu w porannym programie Onetu, Piotr „Kędzior” Kędzierski proponuje wspólne wyjście na mecz Legii, a Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl, do licytacji proponuje udział w Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Dziennikarka Eliza Michalik zaprasza na kawę, a dziennikarze Janusz Schwertner i Mateusz Baczyński w ramach aukcji zapraszają do wizyty w redakcji Onetu i rozmowy o kulisach prowadzonych przez nich śledztw dziennikarskich. Małgorzata Ohme, redaktor naczelna Onet Kobieta zaprasza w aukcji na „babski wieczór, a zwycięzca aukcji Tomasza Sekielskiego będzie miał możliwość spotkania z dziennikarzem oraz dostanie w prezencie płytę DVD, z limitowanej edycji, z filmem "Tylko nie mów nikomu" i dedykacją od Braci Sekielskich. Pasjonaci rozmów o polityce w aukcji Tomasza Lisa mogą wylicytować spotkanie z redaktorem naczelnym Newsweeka oraz wizytę w radiu. Maciej Sawicki, gospodarz programu w Onecie „Misja esport” proponuje wizytę w centrum esportu. Wśród aukcji Onetu znalazła się także licytacja dwuosobowego zaproszenia na kolację z Mikiem Tysonem, dwukrotnym zawodowym mistrzem świata wszechwag i najmłodszego mistrza świata w tej kategorii w całej historii boksu zawodowego. Obrazy Andrzeja Lichoty oraz Anny Włoczek, ofiarowane przez Grażynę Kulczyk znaną kolekcjonerkę sztuki i fundatorkę prywatnego Muzeum Susch w Szwajcarii, czekają na licytujących na kolejnej aukcji Onetu dla WOŚP.

Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia br., a jego celem będzie pozyskanie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W niedzielę w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, zostaną otwarte sztaby Onetu dla WOŚP, w których przez cały dzień będzie kwestować ponad 120 wolontariuszy z Onetu i Ringier Axel Springer Polska. Na placu Bankowym powstanie strefa Onetu z fotobudką, a osoby które zdecydują się z niej skorzystać będą mogły zobaczyć swoje zdjęcie na ustawionym na placu telebimie lub udostępnić zdjęcie w mediach społecznościowych.

Na stronie głównej Onet.pl, w dniu Finału, oprócz newsów i relacji z wydarzeń, będzie można śledzić na bieżąco licznik zebranej w Finale kwoty. Tego dnia Onet pokaże specjalne wydanie programu Onet Rano oraz transmisje live z Placu Bankowego, gdzie będzie się mieścić scena główna Finału oraz z Placu Teatralnego ze studia telewizyjnego WOŚP. Tego dnia zmieni się też logo Onetu, a aplikacja Jakdojade wskaże drogę do najważniejszych wydarzeń WOŚP w największych miastach Polski. Onet będzie także zapowiadał pogodę na dzień Finału we wszystkich miastach w Polsce. 

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.