30.04.20, 16:00

Nowi członkowie w szeregach IAA Polska

Logo IAA Polska
Fot.: materiały prasowe

W ciągu ostatnich trzech miesięcy do IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy dołączyło 10 nowych członków. Są to głównie czołowi reklamodawcy, którzy reprezentują różne branże, od finansów do nowych technologii.

BNP Paribas, Business Consulting, Henkel, Huawei, Jeronimo Martins, L’Oreal, Mondelēz, Nestlé, Polpharma i UPC — to organizacje, które przystąpiły do polskiego oddziału IAA International Advertising Association. Jej członkami są wszystkie międzynarodowe oraz największe polskie grupy reklamowe i prawie wszystkie znaczące grupy mediowe. Trzecią grupę stanowią reklamodawcy. To właśnie ona systematycznie się powiększa.

Przystąpiliśmy do IAA Polska ze względu na charakter tego stowarzyszenia. Reprezentuje ono nie tylko agencje reklamowe i grupy mediowe, lecz także reklamodawców, którzy byli do niedawna rozproszeni i mieli trudności w nawiązaniu współpracy. W tej organizacji wszyscy interesariusze mówią jednym, donośnym głosem. Wierzę, że dzięki naszemu zaangażowaniu, przyczynimy się do stworzenia lepszych standardów dla rynku. Szczególnie interesujący jest dla nas projekt Koalicja Marketerów dla Lepszych Badań, której celem jest wypracowanie nowej metodologii badań mediów — telewizji, radia i internetu” – mówi Aleksandra Gawlas-Wilińska, Dyrektor Marketingu Henkel LHC

Prace koalicji to nie jedyna inicjatywa, w którą obecnie angażuje się IAA Polska. W najbliższych tygodniach rozpocznie się program Young Professionals, który ma wspierać rozwój przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej w Polsce. Stowarzyszenie przygotowało także cykl spotkań z ekspertami. W trakcie kameralnych wydarzeń, członkowie będą dyskutować z tymi praktykami, których niestandardowe i innowacyjne podejście wpłynęło na rozwój marketingu w Polsce.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy