06.04.20, 15:30

#zostańwdomu i oglądaj VOD – odcinek 13. O zwierzętach

Plakat promujący film
Fot.: materiały prasowe

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Codziennie będę polecać kilka tytułów z trzech głównych platform VOD w Polsce – Netfliksa, HBO GO oraz Prime Video. Każdy dzień będzie tematyczny. A teraz poznacie propozycje filmów i seriali o zwierzętach.

"Psia Akademia" (USA 2019-, 1 sezon, 19 odcinków), platforma: Netflix

Przyjemny serial dla dzieci i fanów psów. Najprościej ujmując to historia Hogwartu dla szczeniąt, które uczą się jak być dobrymi psami. Do tej pory przyjmowano tylko rasowe psy właścicielskie, ale dyrektor szkoły zdecydował, że w nowym roku szkolnym przyjmie bokserkę-przybłędę mieszkającą na ulicy. Bohaterami są przede wszystkim uczłowieczone zwierzęta oraz chłopiec ze swoim dziadkiem, którzy pomagają szkole. Jedynym minusem tego zabawnego serialu jest bardzo negatywne przedstawienie pracy hycli i schroniska dla zwierząt, ale to typowe dla amerykańskiego kina, szczególnie jak przypomnimy sobie "101 dalmatyńczyków"

"Król Lew" (reż. Jon Favreau, USA 2019), platforma: HBO GO

Tym razem remake klasycznej animacji Disneya, która była dziecięcą wersją "Hamleta" Williama Szekspira osadzoną w afrykańskiej dżungli. Historię już znacie, tym razem została animowana komputerowo, aby jak najwierniej oddać zwierzęta. Jak wyszło? Sami to ocenicie, ale na pewno nie pobije pierwowzoru. Ma jednak dobrze znane przeboje muzyczne, a także dobrze skonstruowaną opowieść o losach lwa Simby.

"Fantastyczny Pan Lis" (reż. Wes Anderson, USA 2009), platforma: Prime Video

Trzecią propozycją jest bardzo oryginalna animacja jednego z najgłośniejszych reżyserów ostatnich lat Wesa Andersona, opowiedziana przez niego oraz Noaha Baumbacha, który podbił kina i Netfliksa zeszłoroczną "Historią małżeńską" z Adamem Driverem i Scarlett Johansson. Tutaj farmerzy z małego miasteczka chcą się pozbyć lisa i jego rodziny, ponieważ zagrażają ich gospodarstwom. Jak można przewidzieć lisa nie uda się tak łatwo wykurzyć. Jeśli spodobał się Wam "Zwierzogród" to ten film jest dla Was.

Już jutro przeczytacie o propozycjach najciekawszych reality show.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
19.03.23, 13:00
| internet » informacje
Spółka FORIGI rozwija platformę do zarządzania treścią w internecie
FORIGI, LegalTech wyspecjalizowany w usuwaniu bezprawnych treści z Internetu, przygotowuje się do wzrostu. Spółka pozyskała kilkunastu klientów i zakończyła z sukcesem pierwszą rundę finansowania.
17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.