09.04.20, 20:00

Radio Złote Przeboje z Generatorem dobrych wiadomości i specjalnymi programami na Wielkanoc

Świąteczne logo Radia Złote Przeboje
Fot.: materiały prasowe

Radio Złote Przeboje na wielkanocny weekend przygotowało specjalne audycje. Stacja będzie też łączyć słuchaczy pozostających w tym roku w domach - na antenie i dzięki Generatorowi dobrych wiadomości.

W Wielką Sobotę na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się specjalne świąteczne audycje. O d 11:00 do 16:00 zaplanowano specjalne wydanie "Najlepszego weekendu", który poprowadzi Odeta Moro. W audycji pojawią się znane rodzeństwa, które opowiedzą jak spędzają święta na odległość, m.in. bracia Golec, Rafał i Grzegorz Zawieruchowie. Natomiast o 16:00 Tomasz Florkiewicz przybliży słuchaczom historię internetu. 

W Wielkanoc Radio Złote Przeboje przedstawi słuchaczom najbardziej niezwykłe historie związane z odnalezieniami, m.in. o małżeństwie, które szukało siebie 30 lat, a także rodzeństwie, które odnalazło się przypadkiem po 10 latach na stacji benzynowej. O tym wszystkim opowie Maciej Jednoralski w audycji "Odnalezieni".

Z kolei Kamil Baleja w audycji "Kosmiczne jaja" przedstawi wpadki gwiazd muzycznych, które gościły na antenie Radia Złote Przeboje przez wiele lat. Audycja pojawi się na antenie w niedzielę od 10:00 do 14:00.

W Lany Poniedziałek Tomasz Florkiewicz poprowadzi audycję "Wodny świat". Czy morskie potwory istnieją naprawdę, gdzie znaleźć najczystszą wodę na świecie i czy Rów Mariański jest rzeczywiście najgłębszym miejscem na Ziemi? Odpowiedzi na te pytania mają się znaleźć w audycji od 10:00 do 14:00. W kolejnej audycji Jerzy Telesiński opowie o genialnych dzieciach, najmłodszych wykładowcach, nastoletnich lekarzach i profesorach. Audycja "Jajko mądrzejsze od kury" pojawi się w poniedziałkowe popołudnie, od 14:00 do 18:00.

Oprócz tego Radio Złote Przeboje zachęca słuchaczy do przekazywania sobie życzeń świątecznych oraz ciepłych słów. W wielkanocny weekend stacja połączy tych, którzy nie mogą w tym roku spędzać wspólnie Wielkanocy - życzeń można będzie słuchać w sobotę, niedzielę i poniedziałek od 7:00.

Dodatkowo na tydzień przed świętami redakcja Radia Złote Przeboje stworzyła Generator dobrych wiadomości - na stronie zloteprzeboje.pl można składać bliskim życzenia i dedykować muzykę. Pozdrowienia w formie wideo składa w imieniu słuchaczy Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni. Generator dobrych wiadomości będzie działać w nieco zmienionej formie również po świętach.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na święta Wielkiej Nocy wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Komentarze

Powiązane

05.12.23, 17:53
| radio » informacje
Rusza Radio Gwiazdka od Polskiego Radia
Polskie Radio, jak co roku, w okresie przedświątecznym uruchamia specjalny kanał muzyczny z przebojami świątecznymi. 6 grudnia br. wystartuje Polskie Radio Gwiazdka.
05.12.23, 06:30
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Meloradio Olsztyn w górę
RMF FM umocniło swoją pozycję jako najchętniej słuchanej stacji w Olsztynie - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 kwietnia 2023 r. do 31 października 2023 r. (Radom).
04.12.23, 17:00
| radio » badania rynku
Częstochowa: RMF FM liderem, duży wzrost Radia Zet
RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną stacja w Częstochowie - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2023 r. do 30 października 2023 r. (Częstochowa).
01.12.23, 06:45
| radio » informacje
Ruszają licytacje charytatywne w Radiu 357. Tradycyjnie poprowadzi je Kuba Strzyczkowski
Rusza coroczna akcja charytatywna społeczności Radia 357. Cztery aukcje antenowe poprowadzi Kuba Strzyczkowski. W spocie antenowym promującym akcję wziął udział Wiktor Zborowski. W tym roku cała zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Świętego Mikołaja na zapewnienie pomocy psychologicznej dla dzieci z Polski i Ukrainy. 
30.11.23, 17:45
| radio » informacje
22. edycja Akcji Charytatywnej Choinki Jedynki 2023. Wspólne malowanie prac
3 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Radia, w ramach Akcji „Choinki Jedynki 2023” odbędzie się wspólne malowanie prac z udziałem Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia. Prace zostaną przekazane na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota Nadziei”.
29.11.23, 17:18
| radio » informacje
Tradycyjnie tylko świąteczne piosenki w grudniu w RMF Classic
Już po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa oraz kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
29.11.23, 11:31
| radio » ludzie
Nie żyje Jerzy Rowiński
Zmarł Jerzy Rowiński – dziennikarz muzyczny, z branżą radiową związany od blisko 50 lat – podało Polskie Radio RDC
29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.