08.05.20, 11:33

Zabawa nigdy się nie kończy. Mattel z receptą na dobrą zabawę

kadr ze spotu
Fot.: materiały prasowe

Mattel, producent zabawek i gier, startuje z kampanią, w której przypomina dorosłym, że zabawa nigdy się nie kończy.

Firma Mattel, producent zabawek i gier, dzieli się swoim doświadczeniem na temat dobrej zabawy w najnowszej kampanii, której hasło przewodnie brzmi „Zabawa nigdy się nie kończy”. Na jej potrzeby powstał spot w całości wyprodukowany w warunkach domowych, w którym wystąpili pracownicy Mattel, influencerzy związani z markami z portfolio Mattel Gry oraz zawodniczka sztuk walki Joanna Jędrzejczyk. Każdy z uczestników, samodzielnie i przy użyciu telefonu komórkowego, nagrał to, jak bawi się w domu z dziećmi, partnerem czy rodzeństwem, udowadniając jednocześnie, że zabawa nie jest wyłącznie domeną dzieci, a wspólnie spędzony czas może być najlepszą formą rozrywki, niezależnie od otaczających nas warunków.

Spot zwieńczony został globalnym hasłem firmy Mattel „Zabawa nigdy się nie kończy” (ang. „Play is never canceled”), które niesie prosty i uniwersalny przekaz: nie ważne ile macie lat, gdzie jesteście i czym się zajmujecie – kiedy jesteście razem, zabawa nigdy się nie kończy!

Oprócz 30-sekundowej wersji, która od 7 maja br. emitowana jest w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie i YouTube, powstał także drugi, dłuższy materiał, w całości złożony z ujęć przygotowanych przez pracowników Mattel. Obie wersje spotu dostępne są na kanale YouTube Mattel Po Polsku oraz na stronie grymattel.pl. Za reżyserię spotu odpowiedzialny był Tomasz Nalewajek, który zdalnie skoordynował pracę wszystkich osób zaangażowanych w domowe nagrania. Pomysłodawcą projektu oraz realizacją zajęła się agencja Coollective.

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.