14.08.20, 21:00

Gliniarze z Chicago w Zoom TV

"Gliniarze z Chicago"
Fot.: materiały prasowe

Zespół wywiadowczy sierżanta Hanka Voighta to najlepsi gliniarze w mieście. Codziennie toczą bezwzględną walkę z kolumbijskimi kartelami, zabójstwami na zlecenie i najgorszymi bandziorami w okolicy. W tej wojnie nie będzie remisu.

Zoom TV pod koniec sierpnia br. rozpocznie emisję amerykańskiego serialu policyjnego „Gliniarze z Chicago”. Emisja pierwszego odcinka została zaplanowana na poniedziałek, 31 sierpnia br., o godz. 21:00.

„Gliniarze z Chicago” to dramat policyjny opowiadający o pracy jednostki wywiadowczej 21. dystryktu policji w Chicago. Grupa najlepszych gliniarzy z Wietrznego Miasta, jak mówi się o Chicago, codziennie naraża swoje życie, by chronić innych. Grupą wywiadowczą dowodzi sierżant Voight – twardy glina, który choć nie lubi procedur i kocha nietypowe metody śledcze, w pracy ponad wszystko ceni sobie uczciwość, szczerość i lojalność. Zastępcą Voighta jest detektyw Dawson, a skład jednostki uzupełniają: detektyw Lindsay, której Voight uratował kiedyś życie, były wojskowy Halstead, stary wyjadacz Olinsky i spec od policyjnych gadżetów Jin. Jednostce wywiadowczej towarzyszą mundurowi: dawna stewardessa – oficer Burgess oraz wyciągnięty z akademii policyjnej przez Olinsky’ego nowicjusz Ruzek.

„Gliniarze z Chicago” są spin-offem serialu „Chicago Fire”. Jednym z twórców produkcji jest nagrodzony statuetką Emmy Dick Wolf.

Zoom TV zaprezentuje widzom cztery pierwsze sezony produkcji. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 31 sierpnia.

Komentarze

Powiązane

03.10.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
25. urodziny TVN. Specjalne wydania Milionerów i Dzień Dobry TVN
3 października br. TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny. Z tej okazji stacja nada specjalne  wydania takich programów jak: „Dzień Dobry TVN”, „Fakty” i „Milionerzy”.
30.09.22, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Pięć gwiazdek. Nowy serial w ofercie TVP Kobieta
1 października br. na antenie TVP Kobieta odbędzie się premiera argentyńskiego serialu obyczajowego pt. ,,Pięć gwiazdek’’. Produkcja opowiada o siostrzanych relacjach, rodzącej się miłości oraz wspólnym pokonywaniu problemów. 
29.09.22, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP Kultura zamiast TVP ABC z ósmego multipleksu
Od 29 września br. program TVP Kultura ponownie jest dostępny z multipleksu ósmego Naziemnej Telewizji Cyfrowej w wysokiej rozdzielczości sygnału (HD).
29.09.22, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Wataha wkrótce w ofercie TVN7
Podwójny laureat Orłów w kategorii najlepszy filmowy serial fabularny, zdobywca Telekamery, a także jedna z najlepszych produkcji międzynarodowych według brytyjskiego tygodnika „The Sunday Times”, wkrótce pojawi się w ramówce TVN7.
29.09.22, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka startuje 3 października. Nadawca zapowiada nowe programy i transmisje wydarzeń
3 października br. zadebiutuje nowy kanał tematyczny publicznego nadawcy - TVP Nauka. Stacja ma skupiać się na szeroko pojętej nauce. Kanał skierowany jest do odbiorców powyżej 14. roku życia.
29.09.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Talents: Ukraine.Telewizja Polska organizuje konkurs dla twórców z Ukrainy
Telewizja Polska organizuje konkurs na najlepszy scenariusz serialu telewizyjnego. „Talents: Ukraine!’’ dedykowany jest ukraińskim twórcom sztuk audiowizualnych. Projekt ten jest elementem drugiej edycji Festiwalu Telewizyjnego „Heart of Europe”.
28.09.22, 11:35
| telewizja / VOD » informacje
E! Entertainment, 13 Ulica i SCI FI oraz TeenNick. Cztery nowe kanały w WP Pilot
Platforma WP Pilot we wrześniu br. udostępniła cztery nowe kanały: E! Entertainment, 13 Ulica i SCI FI oraz TeenNick.
28.09.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Dom w cenie mieszkania i Smaki Dubaju nowościami w Zoom TV
W październiku br., Zoom TV zaprezentuje dwie polskie nowości („Dom w cenie mieszkania” i „Smaki Dubaju”) oraz kolejny sezon formatu „I love kabaret”.
26.09.22, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
HBO świętuje 50-lecia swojego istnienia
8 listopada br., HBO obchodzi będzie 50-lecie istnienia. Z tej okazji marka rozpoczyna kampanię „Fifty Years of Firsts”, w której prezentowany będzie dorobek HBO - pierwszej telewizji premium.
26.09.22, 17:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Kuba Wojewódzki przyciąga prawie 700. tys. widzów w nowym sezonie
Talk-show „Kuba Wojewódzki” w TVN w nowym, jesiennym sezonie ogląda blisko 700 tys. osób.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista/tka ds. komunikacji

Park Kultury w Bydgoszczy | Dowolne

Przejdź do oferty

Pracownik Działu Promocji

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.11.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.11.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.10.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

14-15 listopada 2022 r., Kraków.