17.08.20, 08:00

Czwórki wznawia premierowe pasmo z serialami

Bohaterowie serialu "Święty"
Fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 31 sierpnia br., Czwórka rozpocznie emisję nowych odcinków swoich flagowych seriali: „Policjantek i Policjantów”, „Świętego” i „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego”. 

Wieczorne pasmo premier tradycyjnie o godz. 19.00 od poniedziałku do piątku, rozpoczynać będzie serial „Policjantki i Policjanci”, opowiadający o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. W nowych odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację wątków rozpoczętych wiosną, a także nowe postaci. Do głównej obsady serialu - którą w 12 sezonie stanowią: Anna Kukawska, Maryla Morydz, Magda Szczepanek, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Bartłomiej Piekarski, Paweł Kowalczyk, Przemysław Puchała – dołączą Alicja Dąbrowska (m.in. „Echo serca”) i Aleksander Stasiewicz (m.in. „Barwy szczęścia”).

O godz. 20.00 od poniedziałku do czwartku emitowany będzie serial „Święty” – z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych – który zadebiutował w wiosennej ramówce Czwórki. Wiosną produkcja gromadziła średnio 1,5 mln widzów. W nowych odcinkach obyczajowej komedii o perypetiach byłego policjanta, Mikołaja Białacha, który został właścicielem baru a następnie sołtysem we wsi Uroczysko, widzowie będą mogli zobaczyć nowe detektywistyczne zagadki, jakie Białach rozwiązuje z pomocą miejscowego proboszcza (Sasza Reznikow), jego Gosposi (Jolanta Niedźwiecka) i podkomendnej Sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski) - Posterunkowej Magdy (Elżbieta Trzaskoś) oraz pracowników baru – Czarnej (Pamela Płachtij) i Michała („Edi”). Rozwinie się także wątek biznesmana Kordasa (Michał Milowicz) i jego córki, Luizy (Klaudia Sokołowska).

Serialowe pasmo o godz. 20.30 od poniedziałku do czwartku zamykać będą „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” z Markiem Włodarczykiem, Kamilą Ścibiorek, Magdaleną Margulewicz, Gabrielą Oberbek, Michałem Mrozkiem, Tomaszem Radawcem, Michałem Kitlińskim Dariuszem Siastaczem, Jędrzejem Tarankiem i Piotrem Miazgą.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy