27.11.20, 12:00

Eurozet zmienia layout strony Antyradia i wprowadza serwis StylŻycia.radiozet.pl

Nowe strony w Grupie Eurozet
Fot.: materiały prasowe

Grupa Eurozet uruchomiła nowy serwis lifestylowy StylŻycia.radiozet.pl. Z kolei Antyradio.pl zyskało funkcjonalny i nowoczesny layout.

Zmiany są wynikiem nowej strategii rozwoju serwisów internetowych, w ramach której content lifestylowy z Chillizet.pl zasilił StylŻycia.radiozet.pl, a Chillizet.pl stanie się stroną poświęconą głównie radiu, promocji treści związanych z życiem anteny, programów oraz podcastów stacji. Na StylŻycia.radiozet.pl znajdą się porady dotyczące związków, mody i urody, a także prowadzenia domu. Nie zabraknie także przepisów kulinarnych i praktycznych wskazówek.

Layout serwisu ma wpisywać się w styl graficzny obowiązujący na Radiozet.pl, a wkrótce przejdzie redesign, który będzie miał na celu podkreślenie jego charakteru i jeszcze lepsze wyeksponowanie treści, które się w nim znajdują.

Z kolei w nowym serwisie Antyradio.pl użytkownicy znajdą newsy muzyczne, informacje o koncertach, premierach i wydarzeniach muzycznych, a także wiadomości ze świata filmów i seriali, recenzje, ciekawostki z planów zdjęciowych oraz zapowiedzi produkcji kinowych i platform VOD. Nowy layout ma pozwolić lepiej oddać charakter Antyradia.

Wprowadzone zmiany i stworzenie serwisu StylŻycia.radiozet.pl to wynik realizacji nowej strategii rozwoju, mającej na celu wzmocnienie portalu Radiozet.pl i przyciągnięcie jeszcze większej liczby użytkowników, którzy w ramach serwisów Radiozet.pl znajdą teraz nie tylko treści z zakresu publicystyki i informacji, lecz także content lifestylowo-rozrywkowy. Chillizet.pl pozostanie serwisem stricte radiowym. W pierwszych tygodniach stycznia 2021 r. serwis zyska też nowy wygląd i projekt funkcjonalny. Antyradio natomiast od lat ma grono wiernych fanów, zarówno on-air, jak i online. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowy layout serwisu. Podjęte działania pozwolą uzyskać jeszcze większą synergię między brandami online i onair oraz wzmocnić nasze serwisy i jeszcze lepiej dopasować je do potrzeb odbiorców” - mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwisy zostały zaprojektowane zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

Komentarze

Powiązane

21.04.24, 08:00
| radio » informacje
Wieczór wyborczy po II turze wyborów samorządowych na antenach RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 wyemitują specjalny wieczór wyborczy po głosowaniu w II turze na prezydentów miast, burmistrzów i wójtów w tegorocznych wyborach samorządowych.
19.04.24, 07:48
| radio » informacje
Roman Czejarek Zasłużony Dla Kultury Polskiej
18 kwietnia br. w Zamku Królewskim w Warszawie, podczas inauguracji obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków 2024, odbyło się wręczenie odznaczeń dla służb konserwatorskich, społecznych opiekunów zabytków i osób zasłużonych dla bezpieczeństwa dziedzictwa kultury. Wśród uhonorowanych znalazł się dziennikarz Jedynki Roman Czejarek.
18.04.24, 10:33
| radio » ludzie
Katarzyna van Rooijen korespondentką Polskiego Radia w Holandii
Polskie Radio ma swoją korespondentkę w Holandii. Katarzyna van Rooijen, związana od lat z Informacyjną Agencją Radiową, powraca do Polskiego Radia.
18.04.24, 06:30
| radio » informacje
Jedynka obchodzi 98. urodziny
W czwartek, 18 kwietnia br. Program 1 Polskiego Radia będzie świętował swoje 98. urodziny. Z tej okazji na antenie stacji pojawią się audycje specjalne związane z jubileuszem, a w nich wspomnienia, rozmowy z gośćmi i niespodzianki dla słuchaczy.
16.04.24, 08:30
| radio » informacje
Pytam o zdrowie. Nowy pdocast w ofercie Radia Nowy Świat
W niedzielę, 14 kwietnia br. w ofercie Radia Nowy Świat zadebiutował nowy podcast extra Kseni Maćczak „Pytam o zdrowie”, który będzie się ukazywał raz w miesiącu.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy