27.11.20, 12:00

Eurozet zmienia layout strony Antyradia i wprowadza serwis StylŻycia.radiozet.pl

Nowe strony w Grupie Eurozet
Fot.: materiały prasowe

Grupa Eurozet uruchomiła nowy serwis lifestylowy StylŻycia.radiozet.pl. Z kolei Antyradio.pl zyskało funkcjonalny i nowoczesny layout.

Zmiany są wynikiem nowej strategii rozwoju serwisów internetowych, w ramach której content lifestylowy z Chillizet.pl zasilił StylŻycia.radiozet.pl, a Chillizet.pl stanie się stroną poświęconą głównie radiu, promocji treści związanych z życiem anteny, programów oraz podcastów stacji. Na StylŻycia.radiozet.pl znajdą się porady dotyczące związków, mody i urody, a także prowadzenia domu. Nie zabraknie także przepisów kulinarnych i praktycznych wskazówek.

Layout serwisu ma wpisywać się w styl graficzny obowiązujący na Radiozet.pl, a wkrótce przejdzie redesign, który będzie miał na celu podkreślenie jego charakteru i jeszcze lepsze wyeksponowanie treści, które się w nim znajdują.

Z kolei w nowym serwisie Antyradio.pl użytkownicy znajdą newsy muzyczne, informacje o koncertach, premierach i wydarzeniach muzycznych, a także wiadomości ze świata filmów i seriali, recenzje, ciekawostki z planów zdjęciowych oraz zapowiedzi produkcji kinowych i platform VOD. Nowy layout ma pozwolić lepiej oddać charakter Antyradia.

Wprowadzone zmiany i stworzenie serwisu StylŻycia.radiozet.pl to wynik realizacji nowej strategii rozwoju, mającej na celu wzmocnienie portalu Radiozet.pl i przyciągnięcie jeszcze większej liczby użytkowników, którzy w ramach serwisów Radiozet.pl znajdą teraz nie tylko treści z zakresu publicystyki i informacji, lecz także content lifestylowo-rozrywkowy. Chillizet.pl pozostanie serwisem stricte radiowym. W pierwszych tygodniach stycznia 2021 r. serwis zyska też nowy wygląd i projekt funkcjonalny. Antyradio natomiast od lat ma grono wiernych fanów, zarówno on-air, jak i online. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowy layout serwisu. Podjęte działania pozwolą uzyskać jeszcze większą synergię między brandami online i onair oraz wzmocnić nasze serwisy i jeszcze lepiej dopasować je do potrzeb odbiorców” - mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwisy zostały zaprojektowane zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

Komentarze

Powiązane

18.03.23, 17:00
| radio » informacje
Krzysztof Komeda w Polskim Radiu. Premiera zestawu serii z utworami Krzysztofa Komedy
17 marca br. Agencja Muzyczna Polskiego Radia odbyła się premiera zestawu serii „Krzysztof Komeda w Polskim Radiu”. Wszystkie osiem płyt z nagraniami pianisty i kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, wydawane oddzielnie w latach 2014-2019, trafią teraz do sprzedaży razem.
17.03.23, 19:03
| radio » informacje
Chopin na Rakowieckiej. Cykl recitali na antenie Polskiego Radia Chopin
Polskie Radio Chopin w sobotę, 18 marca br. przeprowadzi transmisję Inauguracyjnego Koncertu z cyklu „Chopin na Rakowieckiej”. Wybrane kompozycje Fryderyka Chopina zaprezentuje pianistka - profesor Beata Bilińska. Koncert poprowadzi Paweł Sztompke, dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia.
16.03.23, 10:41
| radio » informacje
Aplikacja Radia Nowy Świat z nowymi podcastami i usługą CarPlay
10 marca br. pojawiła się aplikacja Radia Nowy Świat w nowej wersji. Nowością jest usługa CarPlay oraz dostępność podcastów extra plus w aplikacji z nowymi propozycjami od redaktorów: Wojciecha Manna i Macieja Jankowskiego oraz Jana Janczego.
16.03.23, 06:30
| radio » ludzie
Krzysztof Grządzielski reporterem Radia ZET w Poznaniu
Krzysztof Grządzielski został nowym reporterem Radia ZET w Poznaniu. Zastąpił Dankę Woźnicką, która z końcem lutego br. rozstała się z rozgłośnią.
15.03.23, 12:42
| radio » informacje
Piosenki z tekstem. Grażyna Torbicka i Wojciech Malajkat gospodarzami koncertu Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej
17 kwietnia br. o godz. 20.00 w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się koncert, który organizują Radio Nowy Świat i Akademia Teatralna w Warszawie.
14.03.23, 17:00
| radio » informacje
Cenniki Grupy RMF bez zmian
Grupa RMF ogłosiła cenniki reklamowe swoich stacji i pakietów na kolejne dwa miesiące. Pozostaną one bez zmian w stosunku do obecnie obowiązujących.
14.03.23, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: duży spadek Eski
Eska mimo dużego spadku, pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (sieci radiowe).
13.03.23, 20:46
| radio » informacje
Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II. Okolicznościowy cykl w Jedynce
Program 1 Polskiego Radia będzie emitował nagrania z wypowiedziami papieża Polaka. Cykl „Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II” będzie emitowany w Jedynce od poniedziałku do piątku o godz. 18.36, w soboty o godz. 18.33, w niedziele o godz. 18.25. Emisja potrwa do 2 kwietnia br.
13.03.23, 10:06
| radio » informacje
RMF FM liderem, duży wzrost Jedynki
RMF FM pozostaje liderem rynku. Jedynka uzyskała rekordowy wzrost udziału - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.