21.12.20, 09:00

Tygodnik Powszechny i Audioteka zapowiadają nowy projekt audio w 2021 r.

Zapowiedź świątecznego podkastu
Fot.: materiały prasowe

„Tygodnik Powszechny” we współpracy z Audioteką przygotował wersję audio wydania specjalnego „Święto Spotkania”. Partnerzy tego przedsięwzięcia zapowiadają, że w styczniu 2021 r. pojawi się zupełnie nowy wspólny audio projekt „Tygodnika” i Audioteki.

Audioteka znana z zamiłowania do dobrych historii wciąż szuka inspiracji i nawiązuje współpracę z najlepszymi twórcami. „Tygodnik Powszechny” od lat wyróżnia się czułym i obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość, oferując swoim Czytelnikom rzetelne i wnikliwe dziennikarstwo.

Jak informują partnerzy, Podkast Powszechny, czyli pierwszy podkast realizowany przez redakcję „Tygodnika Powszechnego”, cieszy się niezmiennie sporą popularnością wśród słuchaczy Audioteki. Obecnie znajduje się w gronie dziesięciu najchętniej słuchanych podkastów w aplikacji.

Na święta „Tygodnik Powszechny” postanowił połączyć siły z Audioteką, aby przygotować specjalne audio wydanie świątecznego numeru specjalnego „Tygodnika Powszechnego” - „Święto spotkania”.

Tygodnik” zawsze chce towarzyszyć swoim Czytelnikom, a dzięki wersji do słuchania - najpierw podkasty, teraz także wybór artykułów i audiobookowe wydania specjalne - może Państwu towarzyszyć także przy tych wszystkich czynnościach, które zajmują nam czas, ale głowę pozostawiają wolną: od przemieszczania się po zmywanie. „Tygodnik" w wersji audio to nasza odpowiedź na zabieganie i brak czasu, którego wszyscy doświadczamy - a może nawet po trosze bunt przeciwko temu. Ale nie tylko o wygodę tu chodzi - także o wszystkich Państwa, którzy nie mogą czytać z powodu choroby czy problemów ze wzrokiem. Wreszcie, słowo mówione jest najbardziej naturalną dla ludzi formą komunikacji - pozwalającą znajdować wspólny język, budować zrozumienie i więzi. Cieszymy się, że technologia pozwala nam wreszcie towarzyszyć Państwu także i w ten sposób” - mówi Michał Kuźmiński, zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika".

Ponad 14-godzinne wydanie specjalne będzie dostępne w Audiotece od środy 23 grudnia, bezpłatnie dla subskrybentów Audioteka Klub i w cenie 22 zł dla pozostałych słuchaczy.

Na początku 2021 r. Audioteka i Tygodnik Powszechny wspólnie zaproponują słuchaczom i czytelnikom zupełnie nowy format - wybór najciekawszych artykułów z wydania drukowanego w wersji audio. Wybór ten będzie dostępny wyłącznie w aplikacji Audioteki, bezpłatnie dla subskrybentów Audioteka Klub. Pierwsze odcinki pojawią się w styczniu 2021 r.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 10:30
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców po raz trzeci. Gazeta Wyborcza ochodzi Światowy Dzień Uchodźców
W czwartek, 20 czerwca br. po raz trzeci ukazała się „Gazeta Uchodźców”. W ten sposób dziennik chce obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Specjalne wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju.
20.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
19.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.06.24, 16:00
| prasa » informacje
Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie. Nowy Pomocnik Historyczny Polityki
19 czerwca br. trafi do sprzedaży Pomocnik Historyczny POLITYKI z serii Biografie: „Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie”.
18.06.24, 13:54
| prasa » informacje
Nie żyje Łukasz Lipiński
Redakcja "Polityki" poinformowała, że w wieku 51. lat zmarł dziennikarz Łukasz Lipiński.
18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.