14.03.21, 22:06

Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa. Agora przygotowała książkę dla sieci Lewiatan

Okładka książki
Fot.: materiały prasowe

15 marca br. ruszy nowa akcja dla klientów Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan pod hasłem "Lewiatanki". Jej ważną częścią jest ukazanie się książki „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa” z opowiadaniami i zabawami aktywizującymi dzieci. Za przygotowanie wydania odpowiadał zespół Agory.

Sieć sklepów Lewiatan przygotowała nową akcję lojalnościową dla swoich klientów. W ramach działań realizowanych pod hasłem "Lewiatanki" będzie można zbierać naklejki, które potem zostaną wymienione na pluszaki. Zabawkowe Lewiatanki to sześcioro bohaterów-zwierząt: lew Olek, papuga Pola, niedźwiedź Maniek, żółwica Nelka, lis Rudy oraz żyrafa Beti.
Zwierzaki mają swoje historie zapisane w książeczce "Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa" - książka zawiera 10 opowiadań opisujących przygody Lewiatanków. W fabule każdej bajki nie brakuje motywów związanych z przyjaźnią, ekologią, sportem czy zdrowym odżywianiem. W książce znajdują się też gry i zabawy edukacyjne, w tym pomysły na domowe eksperymenty i gimnastykę, rebusy oraz mini gra planszowa. Dodatkowo, w książce zastosowano aplikację rozszerzonej rzeczywistości "Lewiatanki", dzięki której zabawy mogą stać się interaktywne.

Książkę będzie można kupić w sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w cenie 9,99 zł (bez konieczności zbierania naklejek).

Za przygotowanie wydania odpowiadał zespół Agory. Koordynatorem projektu jest Paulina Kaśnikowska. Wydanie tomu „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa” to jeden z projektów realizowanych przez spółkę dla Lewiatana - już teraz zespół Agory pracuje nad kolejną publikacją z serii poświęconej Lewiatankom. Wcześniej - w 2018 i 2020 r. Agora przygotowała dla sieci sklepów Lewiatan dwie edycje książki kucharskiej „Gotuję z Lewiatanem”.

Komentarze

Powiązane

28.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Saatchi & Saatchi zwycięża w przetargu Answear
Agencja Saatchi & Saatchi wygrała przetarg na stworzenie nowej platformy komunikacyjnej sklepu internetowego Answear.com na 2024 rok.
28.09.23, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Gaca nowym dyrektorem kreatywnym w Artegence
Agencja Artegence ma nowego dyrektora kreatywnego. Stanowisko objął Mateusz Gaca, którego zadaniem jest wzmacnianie kreatywnego zespołu agencji oraz dostarczanie unikatowych rozwiązań w prowadzonych projektach.
27.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Huawei z kampanią 360° promującą smartwatche Huawei Watch GT 4
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę wyjątkowo popularnych w Polsce smartwatchy z rodziny WATCH GT. Pierwszoplanową postacią działań z zakresu influencer marketingu w Polsce jest ambasadorka produktu, Jessica Mercedes Kirschner.
27.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania profrekwencyjna To Twój Wybór - głos kobiet ma znaczenie
Do udziału w nadchodzących wyborach ma przekonać kobiety kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, grupę organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony i promocji praw kobiet.
27.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Polsat partnerem II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki
Polsat Sport i Grupa Polsat Plus to główni partnerzy medialni drugiej edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 26 – 28 września br. Moderatorami kilku paneli dyskusyjnych będą dziennikarze i komentatorzy Polsatu Sport.
27.09.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Lidia Święcka awansuje w Social Lama
Na początku września br., Lidia Święcka awansowała w agencji Social Lama na stanowisko Social Media Specialist.
26.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland podpowiada jak nie marnować żywności w najnowszej akcji
Kraje członkowskie Unii Europejskiej marnują średnio 153 mln ton żywności rocznie. Zjawisko jest powszechne również w Polsce. Aby skutecznie ograniczać jego skalę, konieczne są konsekwentne działania edukacyjne. Sieć Kaufland prezentuje niezmienne zaangażowanie w tym obszarze, realizując kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Marnowanie? Nie mam w planie!”.
26.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Bilety na mecze UEFA do wygrania w kampanii Pyszne.pl „Zamów. Graj. Wygrywaj”
Rusza kampania Pyszne.pl – oficjalnego partnera UEFA. W ramach akcji organizatorzy przygotowali konkursy z niemal 50 tysiącami nagród dla uczestników. Kampania Zamów. Graj. Wygrywaj potrwa do 26 października br. 
26.09.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Chapter1 przygotowuje nowy layout opakowań marki Altax
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 pracuje nad nowym layoutem opakowań produktów marki Altax, z portfolio firmy SHERWIN-WILLIAMS Poland. Działania te są częścią całościowego procesu redesignu opakowań tej marki, której grupą docelową są majsterkowicze, głównie mężczyźni w wieku 30-50 lat.
26.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
mBank. Technologia do usług. Marka wprowadza nowe pozycjonowanie marki
Ruszyła kampania wizerunkowa mBanku pod hasłem „mBank. Technologia do usług”, w której bank wprowadza nowe pozycjonowanie marki. Marka w spotach podkreśla, że w dobie wyścigu technologicznego swoje produkty i usługi tworzy tak, by były intuicyjne i proste w obsłudze.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.