04.05.21, 14:13

Edipresse Polska startuje z platformą Modago.pl

Platforma Modago.pl
Fot.: materiały prasowe

W kwietniu br. wystartowała platforma modowa Modago.pl (Edipresse Polska), która oferuje dostęp do ponad 50 tys. produktów od 180 polskich i międzynarodowych marek.

Głównym celem Modago.pl jest wspieranie użytkowniczek w zakupach on-line, które w jednym miejscu mogą znaleźć i porównać oferty różnych marek modowych, a także znaleźć aktualne wyprzedaże i promocje. Funkcjonalności serwisu mają pomagać w precyzyjnym dopasowaniu ofert do zadanych przez użytkowniczki kryteriów.

Własna platforma modowa to kolejny naturalny krok w transformacji cyfrowej Edipresse Polska. Obecnie ponad połowa przychodów firmy i zdecydowana większość zysków pochodzi z obszaru digital, a nawet w trudnym i dotkniętym przez pandemię 2020 roku zanotowaliśmy wzrost przychodów reklamowych z działalności Internetowej” – mówi Maciej Klepacki, dyrektor generalny Edipresse Polska S.A. „Start Modago.pl to efekt naszych ostatnich inwestycji w rozwój biznesu w obszarze eCommerce w którym od ponad 2 lat aktywnie budujemy zespoły ekspertów i nawiązujemy relacje handlowe z partnerami” – dodaje Klepacki

Edipresse Polska wraz ze startem Modago.pl rozbudowuje swoją ofertę w obszarze content to commerce. Redakcje portali Polki.pl, Wizaz.pl, Mamotoja.pl, Viva.pl i Party.pl rozszerzą zakres publikacji o poradniki, zestawienia i rankingi, m.in. w obszarze beauty i fashion, a nowo stworzona dedykowana redakcja eCommerce ma być odpowiedzialna ze ekspercki charakter przygotowywanych treści produktowych i zakupowych.

W skład oferty wspierającej sprzedaż on-line produktów kosmetycznych wchodzi portal Wizaz.pl i katalog KWC, który w swojej bazie posiada 140 tys. kosmetyków wraz z 1,6 mln opinii i recenzji. W ramach społeczność skupionej wokół KWC użytkowniczki zyskują dostęp do nowości kosmetycznych, mogą bać udział w testach konsumenckich, a także porównać ceny i finalnie dokonywać zakupu produktów w sklepach współpracujących z Wizaz.pl. Partnerzy eCommerce oprócz działań kontentowych na portalu Wizaz.pl mają także możliwość integracji swoich sklepów internetowych z kartami produktów kosmetycznych w katalogu KWC.

Komentarze

Powiązane

04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
11.03.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | kultura » informacje
Przyznano O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Galę transmitowała TVP Kultura
Joanna Kuciel-Frydryszak, Lech Janerka, L.U.C., Bartłomiej Topa, Krzysztof J. Czyżewski, Rafał Ochęduszko i Natalia Koziara-Ochęduszko oraz Mateusz Pakuła zostali laureatami VIII edycji plebiscytu O!Lśnienia - Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. 
10.03.24, 16:28
| internet » ludzie
Agnieszka Siuzdak prezesem zarządu spółki Gazeta.pl
Zarząd Grupy Agora zdecydował o składzie przyszłego zarządu spółki Gazeta.pl – jednej ze spółek wydzielanych jako zorganizowana część przedsiębiorstwa. Od kwietnia br. prezeską Gazeta.pl będzie Agnieszka Siuzdak, a członkami zarządu zostaną Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki.
07.03.24, 17:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Podcast Forbes Women w formie wideocastu i z trzema prowadzącymi
8 marca br. „Forbes Women Podcast” będzie miał premierę w nowej odsłonie – z trzema prowadzącymi i w formie wideocastu. Nowe odcinki będą dostępne w każdy piątek na Forbes.pl oraz w Onet Audio i będą prowadzone zamiennie przez Aleksandrę Karasińską, Katarzynę Gaweł i Dorotę Haller.
06.03.24, 13:50
| prasa » informacje | internet » informacje
Grupa PMPG Polskie Media przygotowuje nową strategię rozwoju
Holding mediowy PMPG Polskie Media zakończył przegląd opcji strategicznych. Jego efektem ma być przygotowanie strategii rozwoju.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Promocji

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Fundacja Szkoła Wajdy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy