30.06.21, 07:00

Kampania społeczna o zmianach w Prawie o ruchu drogowym aż do listopada

Kadr ze spotu
Fot.: materiały prasowe

Ministerstwo Infrastruktury pod koniec maja br. ruszyło z szeroko zakrojoną kampanią społeczną dotyczącą zmian w Prawie o ruchu drogowym.

Inauguracja kampanii społecznej dotyczącej ograniczenia nadmiernej prędkości i przestrzegania obowiązujących limitów prędkości oraz ochrony pieszych w obszarze przejść dla pieszych, realizowanej w związku ze zmianami przepisów w ruchu drogowym, które weszły w życie 1 czerwca 2021 r., odbyła się 28 maja podczas konferencji w Ministerstwie Infrastruktury. Podczas konferencji zostały także zaprezentowane spoty informujące o zmianach, które są dostępne na kanale Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na portalu YouTube od 28 maja br. z kolei 1 czerwca ruszyła emisja spotów w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych. Dodatkowo w działania promocyjne o planowanych zmianach włączeni zostali, m.in. członkowie KRBRD i Wojewódzkie Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Emisja spotów odbywa się w ogólnopolskich i regionalnych stacjach telewizyjnych i radiowych oraz w Internecie (m.in. profilu KRBRD na portalu YouTube, Facebook oraz Twitter).

W ramach zamówienia na zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych w ramach kampanii zaplanowano następujące działania: zaplanowanie, przygotowanie i organizacja konferencji stacjonarnej (transmitowanej on-line); zaprojektowanie, druk i dystrybucja ulotek informacyjnych (2 mln szt.); zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie działań mających na celu promocję kampanii w Internecie (promocja w portalach społecznościowych, m.in. Facebook, Twitter, w tym z wykorzystaniem profili KRBRD); opracowanie audycji telewizyjnych i radiowych dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego uwzględniających rozmowy w studiu o charakterze merytorycznym z udziałem zaproszonych gości – specjalistów z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym przedstawicieli policji, straży pożarnej, Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, specjalistów z zakresu ratownictwa i pierwszej pomocy, przedstawicieli środowisk naukowych, organizacji pozarządowych, mediów branżowych zajmujących się tematyką BRD oraz ich emisja w telewizji i radiu; a także przygotowanie materiałów informacyjno-promocyjnych, które zostaną wykorzystane do promocji kampanii (m.in. torba bawełniana wyposażona w elementy odblaskowe, czapka odblaskowa).

Działania informacyjne dotyczące ograniczenia nadmiernej prędkości i przestrzegania obowiązujących limitów prędkości oraz ochrony pieszych w obszarze przejść dla pieszych będą prowadzone do 30 listopada br. – dowiedział się portalmedialny.pl.

Komentarze

Powiązane

29.03.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Iluzjonista Y i Piotr Ogiński promują miody marki Pan Mazur
Marka Pan Mazur, producent polskich miodów, rozpoczął współpracę z influencerami przy promocji sprzedaży swoich produktów w sieci Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. 
29.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
OAN finalizuje trasformację swojego modelu biznesowego. Teraz stawia na sprzedaż gaming data
Spółka Online Advertising Network (OAN) zakończyła transformację swojego dotychczasowego modelu biznesowego. Rozwijająca swoją ofertę OAN skoncentruje się na sprzedaży gaming data, czyli danych dotyczących graczy z całego świata.
29.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Wojnicka awansuje w Great Minds
Na początku marca br., Aleksandra Wojnicka awansowała na stanowisko Digital Director w ramach Grupy Garden of Words, Agencji oferującej usługi z zakresu 360°.
28.03.23, 20:12
| reklama & PR » informacje
CUPRA rozpoczęła współpracę z Rosalíą, gwiazdą muzyki latynoskiej
Marka CUPRA rozpoczęła współpracę z hiszpańską piosenkarką, autorką tekstów i producentką. W jej ramach npowstała kampania, która ma podkreślać, czym jest CUPRA od A do Z. Do działań wykorzystano nową wersję utworu „Abcdefg”.
28.03.23, 18:07
| reklama & PR » informacje
Jesteśmy na TY. Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w miniserialu marki Tyskie
Marka Tyskie rozpoczęła publikację miniserialu z udziałem Piotra Fronczewskiego i Marcina Dorocińskiego w reżyserii TadeuszaŚliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
28.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Polski Strix przyjmuje do grupy niemiecki Webweit
Polska agencja e-commerce Strix poinformowała o przyjęciu do grupy niemieckiej agencji Webweit. Strix będzie miał teraz oddziały w Polsce, Holandii (Utrecht) i Niemczech (Frankfurt n. Menem). 
28.03.23, 11:49
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative kreatywnie dla mBanku
Dentsu Creative (wcześniej Isobar) rozpoczyna współpracę kreatywną z mBankiem.
28.03.23, 09:31
| reklama & PR » informacje
Marka YORK wybiera w przetargu agencję Chapter1
Agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 wygrała przetarg na obsługę na polskim rynku kampanii launchowej domowych pomp ciepła marki YORK, należącej do amerykańskiego koncernu Johnson Controls.
27.03.23, 20:31
| reklama & PR » informacje
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową
1 marca br., marka Avon ruszyła z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic.  Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ma ucieleśniać nowe pozycjonowanie i hasło marki - "Masz w sobie siłę! ".
27.03.23, 17:41
| reklama & PR » informacje
Euvic Performance opracowała nowy serwis dla GRUPY CSV
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance) została wybrana przez Grupę CSV, działającą na rynku lakierniczym w zakresie dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu csv.pl.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.