02.08.21, 20:30

MullenLowe Warsaw non profit dla Equaversity

MullenLowe Warsaw wspiera fundację Equaversity w obszarze digitalu

MullenLowe Warsaw wspiera fundację Equaversity w obszarze digitalu. Agencja w ramach aktywności non profit przygotowała stronę internetową, która ma pomóc zbierać środki od darczyńców z zagranicy.

MullenLowe Warsaw wspiera fundację Equaversity w obszarze digitalu. Agencja w ramach aktywności non profit przygotowała stronę internetową, która ma pomóc zbierać środki od darczyńców z zagranicy.

Fundację Equaversity tworzą przedstawiciele polskiej kultury i życia społecznego - noblistka Olga Tokarczuk, szefowa Europejskiej Akademii Filmowej Agnieszka Holland, modelka i aktywistka Anja Rubik, współtwórca programu platformy Netflix “the Queer Eye” Antoni Porowski oraz reżyserka Katarzyna Adamik i piosenkarka Mary Komasa. Zadaniem Equaversity jest zbieranie zagranicą pieniędzy na pomoc prawną dla społeczności LGBT+ oraz przyznawanie grantów dla polskich organizacji, walczących o prawa mniejszości seksualnych.

Aktywizm społeczny to część naszego DNA. Od lat angażujemy się non profit w kampanie i akcje społeczne, wspieramy NGOs. Kwestia równouprawnienia społeczności LGBT+ to dla nas niezwykle ważna sprawa. To dlatego bez wahania pomogliśmy stworzyć stronę WWW Fundacji Equaversity” - mówi Kinga Grzelewska, Managing Director MullenLowe Warsaw.

MullenLowe Warsaw to agencja zaangażowana w walkę na rzecz równouprawienia społeczności LGBT+. W ramach PRIDE MONTH agencja zainicjowała kampanię „Bez LGBT+ nie ma Polski”, prowadzoną wspólnie z Gazeta.pl i Wyborcza.pl, „Gazetę Wyborczą”, TOK FM i tokfm.pl, stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Akcja zaangażowała ponad 170 influencerów i 30 tys. ludzi, którzy stworzyli własne grafiki, by pokazać że nie da się wykluczyć osób LGBT+ z polskiej społeczności.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.