05.08.21, 19:00

Onet i Przegląd Sportowy patronami medialnymi 78. Tour de Pologne – UCI World Tour

Onet i Przegląd Sportowy patronami medialnymi 78. Tour de Pologne – UCI World Tour
Fot.: materiały prasowe

Po raz kolejny Onet.pl oraz „Przegląd Sportowy” zostali głównymi patronami medialnymi Tour de Pologne – UCI World Tour. 78. edycja siedmioetapowego wyścigu rozpocznie się 9 sierpnia w Lublinie, a zakończy 15 sierpnia br. w Krakowie.

Od wielu lat „Przegląd Sportowy” i Onet towarzyszą kolarzom podczas Tour de Pologne – UCI World Tour. Także i podczas 78. edycji wyścigu, która odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia, dziennikarze obu redakcji przygotowali materiały, które pozwolą kibicom lepiej śledzić imprezę.

6 sierpnia z „Przeglądem Sportowym” ukaże się specjalny dodatek poświęcony Tour de Pologne – UCI World Tour. Znajdą się w nim informacje o tegorocznym ściganiu, tj. składy grup, profile etapów, rozmowy czy dane statystyczne. „Ten dodatek to po prostu niezbędnik na cały tydzień. Jeszcze nie zdążyły opaść emocje związane z igrzyskami w Tokio, a już zaczynamy następną dużą imprezę” - mówi Kamil Wolnicki, zastępca redaktora naczelnego „PS”. „Kolejny raz planujemy relacjonować w szczególny sposób największy kolarski wyścig w naszej części Europy w naszych serwisach. Wyścig, który od lat jest w elitarnym cyklu UCI World Tour. „Przegląd Sportowy” był zresztą jednym z twórców tej imprezy, a od lat jest jednym z głównych patronów medialnych. Onet Sport także jest blisko wyścigu organizowanego przez Czesława Langa od wielu lat i każdego dnia przekazujemy najświeższe informacje z tej imprezy dla naszych czytelników, a tegoroczny wyścig na nieco zmienionej trasie zapowiada się wyjątkowo ciekawie” – dodaje Wolnicki.

W tym roku Tour de Pologne – UCI World Tour dla „Przeglądu Sportowego” i Onetu relacjonować będą Rafał Tymiński, Piotr Chłystek oraz fotoreporter Tomasz Markowski.

Komentarze

Powiązane

03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
27.06.24, 10:39
| prasa » informacje | internet » informacje
Wydawcy apelują do posłów w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Projekt jest niekorzystny dla polskich mediów
Najwięksi wydawcy cyfrowi w Polsce przesłali do posłów i posłanek apel w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 
26.06.24, 10:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Akcje PTWP już na głównym rynku GPW
Akcje spółki Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA zadebiutowały 26 czerwca br. na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
24.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
PTWP zadebiutuje na głównym rynku GPW 26 czerwca
Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji PTWP S.A, podmiotu dominującego w Grupie PTWP. Do obrotu na głównym rynku GPW zostaną dopuszczone akcje serii A i B. Debiut na rynku regulowanym odbędzie się 26 czerwca 2024 r.
21.06.24, 07:30
| internet » ludzie
Kamila Glińska szefową serwisu Plejada. Grzegorz Dobek odchodzi z firmy
Z początkiem lipca br. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
20.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z własnym projektem mediowym podczas EURO 2024
Adam Pawlukiewicz na okres UEFA EURO 2024 rozszerza współpracę z „Przeglądem Sportowym”. Jego analizy ukazują się we wszystkich papierowych wydaniach dziennika w poniedziałki i piątki. Pawlukiewicz relacjonuje także Mistrzostwa Europy za pośrednictwem vlogów i materiałów wideo publikowanych na założonym przez siebie kanale Total Sport.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.