13.09.21, 20:00

Twój Styl z akcją Stylowe Zakupy i kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne dla kobiet

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

14 września br. na rynku prasowym ukaże się nowy numer magazynu „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer). W tym numerze znajdą się dwie specjalne akcje organizowane przez pismo.

14 września br. w sprzedaży ukaże się „Twój Styl” 10/2021 z Magdaleną Mołek na okładce. Dziennikarka rok temu odeszła ze stacji TVN i realizuje swoje niezależne pomysły na YouTubie. W październikowym numerze „Twojego Stylu” znajdzie się także dodatek TRENDY jesień – zima, w którym zaprezentowane zostaną inspiracje modowe ze światowych wybiegów.

Atrakcjami numeru są dwie akcje rabatowe - 18. edycja akcji „Stylowe Zakupy” oraz 25. edycja akcji „Twoje Życie - Twój STYL”.

„Stylowe Zakupy” to największa akcja rabatowa w Polsce. Czytelniczki magazynu w dniach od 1 do 6 października będą mogły skorzystać z kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych, internetowych i salonów usługowych ponad 400 marek. Do akcji tradycyjnie włącza się także magazyn „Show”. Akcja będzie dostępna również w serwisie StyloweZAKUPY.pl. Tam czytelniczki w tym samym czasie, tj. 1 do 6 października będą mogły pobrać kody rabatowe do sklepów internetowych.

„Twoje Życie - Twój STYL” to akcja, w ramach której magazyn zamieszcza kupony dające prawo do rabatu na badania profilaktyczne. Dzięki zaangażowaniu placówek medycznych czytelniczki „Twojego Stylu” mogą wykonać w promocyjnej cenie (rabat 30 proc.) min.: mammografię, USG piersi, cytologię. Rabat obejmuje także badania na obecność wirusa HPV oraz test na obecność mutacji genu BRCA1/BRCA2.

Kupony publikowane są wraz z adresami poszczególnych placówek i ich oddziałów, numerami telefonów oraz dokładnym spisem badań, które oferują. W tym roku w akcji bierze udział 25 placówek medycznych (ponad 100 oddziałów w całej Polsce).

Promocja numeru obejmuje kampanie telewizyjną, radiową, w magazynach Wydawnictwa Bauer, mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz u partnerów akcji.

Komentarze

Powiązane

16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.06.24, 16:30
| prasa » informacje
Dwudzieste wydanie magazynu Omnibus Wakacyjny Polityki
Po raz 20.na rynku ukaże się „Omnibus Wakacyjny Polityki”, czyli letnie wydanie specjalne dla osób lubiących umysłowe rozrywki.
10.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.