24.09.21, 22:30

Tarczyński sponsorem XII edycji turnieju Tauron Giganci Siatkówki

Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki
Fot.: materiały prasowe

Firma Tarczyński została Sponsorem Premium XII edycji Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego Giganci Siatkówki, który rozgrywa się na Dolnym Śląsku.

Tauron Giganci Siatkówki to najważniejszy przedsezonowy turniej klubowy w Polsce, ale i w Europie. W tym roku o Puchar Sponsora Tytularnego powalczą Mistrzowie Polski – Jastrzębski Węgiel, PGE Skra Bełchatów, a także tureckie drużyny Fenerbahçe Stambuł oraz Galatasaray Stambuł. Tegoroczna – XII edycja turnieju zostanie rozegrana w dniach 24-26 września w Miliczu i Jelczu-Laskowicach. Dochód z biletów przeznaczony będzie tradycyjnie na rozwój sportowy najmłodszych. W tym roku drugim największym sponsorem imprezy – zaraz po sponsorze tytularnym – została firma Tarczyński.

W naszej rodzinnej firmie od początku działalności wyznajemy zasadę, że liczy się coś więcej, niż tylko biznes. Jako marka społecznie odpowiedzialna podejmujemy liczne działania mające pozytywne przełożenie nie tylko na klientów, ale także lokalne społeczności czy środowisko naturalne. Pragniemy być dla ludzi i blisko ludzi, dlatego podjęliśmy kolejną decyzję o zaangażowaniu marki Tarczyński w sport. W tym roku – jako sponsor premium Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego Giganci Siatkówki – będziemy nie tylko promować aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także wspierać rozwój młodych sportowców. Jesteśmy tym bardziej dumni, że tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Miliczu i Jelczu-Laskowicach, czyli bliskich nam rejonach. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników turnieju” – mówi Jacek Tarczyński, Prezes Tarczyński S.A.

Dzięki udzielonemu wsparciu finansowemu marka może liczyć, m.in. na branding boiska, sprzętu meczowego i elementów rozgrywek, ekspozycję strefy firmowej oraz foodtrucka przed halą sportową, jak również wsparcie promocyjne w mediach społecznościowych.

Tarczyński od wielu lat wspiera nie tylko lokalne społeczności z obszaru Doliny Baryczy i województwa dolnośląskiego, ale także aktywnie angażuje się w sponsoring sportu. Firma jest głównym sponsorem najlepszej polskiej drużyny futbolu amerykańskiego – Panthers Wrocław, którzy w tym roku odnieśli sukces na arenie międzynarodowej, docierając do półfinału najlepszych rozgrywek kontynentu – European League of Football. Na co dzień producent wspiera też piłkarzy lokalnej drużyny LKS Barycz Sułów oraz młodego thriatlonistę Marcela Kozaczkiewicza. Na koncie ma również współpracę z trzykrotnym mistrzem świata na żużlu – Taiem Woffindenem. Marka postanowiła rozszerzyć swoje zaangażowanie również na sektor gamingu – jako pierwsza firma z sektora spożywczego uruchomiła własny kanał pn. Tarczyński Studio Live na platformie Twitch, a także powołała do życia własną sekcję e-sportową Tarczyński Protein Team, która występuje w najbardziej prestiżowych ligach w kraju.

Komentarze

Powiązane

22.09.23, 13:58
| reklama & PR » informacje
Loteria „Królewski LUZ BLUZ” od firmy Wawel
18 września br. wystartowała loteria słodyczy sprzedawanych na wagę marki Wawel, pod hasłem „Królewski LUZ BLUZ”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić minimum 200 g dowolnych słodkości z Wawelu na wagę. Co godzinę do wygrania designerska bluza, a raz w tygodniu zestaw słodyczy. Loteria potrwa do 29 października br.
22.09.23, 12:31
| reklama & PR » informacje
Internetowe nie wystarczy. Orange dla Firm promuje swoja ofertę
Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy” przygotowana przez agencję Havas Warsaw, która ma promować nową ofertę dla firm.
22.09.23, 11:31
| reklama & PR » informacje
Nie przeocz krótkowzroczności. Lens Poland rusza z nową edycją akcją edukacyjnej
Działania prowadzone są w tym roku pod hasłem „Nie przeocz krótkowzroczności” i skupiają się na uświadomieniu zagrożeń związanych z postępującą i niekorygowaną krótkowzrocznością u dzieci oraz potrzebie regularnych badań wzroku. Potrwają do grudnia br.
22.09.23, 10:13
| reklama & PR » informacje
ORLEN zakończył rebranding na słowackim rynku
W tym roku ORLEN prawie dwukrotnie powiększył sieć swoich stacji na Słowacji. Wszystkie 90 stacji działa już pod marką ORLEN. Po zakończeniu rebrandingu, ORLEN koncentruje się m.in. na poszerzeniu oferty pozapaliwowej. 
22.09.23, 08:58
| reklama & PR » informacje
Wolę Wolt. Wolt proponuje rozwiązania na codzienne dylematy
Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online mają pokazywać, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.
22.09.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Value Media po raz ósmy z kampanią promującą Wielką Loterię Almette
Z początkiem września br. wystartowała Wielka Loteria Almette “ekoDom Almette”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media, a w obszarze programmatic, Paid Social oraz SEM działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
21.09.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
We Celebrate You. Jubileuszowa kampania Early Stage
We wrześniu br. wystartowała kampania „We Celebrate You” z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły języka angielskiego Early Stage.
21.09.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Avon sponsorem tytularnym koncertów sanah Uczta nad Ucztami
Artystka młodego pokolenia i marka beauty ruszyły wspólnie w stadionową trasę koncertową, celebrując Ucztę nad Ucztami powered by Avon. Występom sanah towarzyszą atrakcje dostarczone przez Avon w dedykowanych strefach POP−UP i Chill Out.
21.09.23, 09:44
| reklama & PR » ludzie
Milena Wieleńska w zespole Veovee
Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.