05.10.21, 15:00

Nowa struktura organizacyjna Gazeta.pl

Logo portalu Gazeta.pl
Fot.: materiały prasowe

Portal Gazeta.pl wprowadza nową strukturę organizacyjną. Z początkiem października br. do zespołu zarządzającego Gazeta.pl dołączyli Damian Świercz i Paweł Dubiel, a nową rolę obejmie Małgorzata Blada. Dodatkowo, dyrektorem Sport.pl zostanie Maciej Kucharski.

Zespół zarządzający Gazeta.pl wyznacza kierunki rozwoju serwisu. Zmiana jego struktury ma na celu wsparcie istotnych obszarów biznesowych portalu takich, jak rozwój produktu, adtech oraz rozwój partnerstw. Jak tłumaczy Agora, powiększenie grona kierownictwa Gazeta.pl to również wynik przekazania części zadań operacyjnych przez Agnieszkę Siuzdak zespołowi zarządzającemu portalu w związku z jej nowymi obowiązkami w zarządzie Agory.

Z początkiem października br. do zespołu zarządzającego Gazeta.pl dołączyli Damian Świercz i Paweł Dubiel. Świercz jako dyrektor ds. produktu i wzrostu będzie odpowiadać, m.in. za rozwój oferty i obszaru biznesowego aplikacji oraz strony głównej Gazeta.pl, a także za dystrybucję ruchu i strategię wzrostową portalu. Paweł Dubiel w nowej roli dyrektora ds. innowacji adtech&programmatic zajmie się strategią optymalizacji powierzchni reklamowych oraz strategią programatyczną, rozwojem biznesu opartego na danych i zgodnością z regulacjami dotyczącymi prywatności, a także innowacjami związanymi z tymi obszarami.

Dodatkowe obowiązki w zespole kierującym Gazeta.pl otrzyma także Małgorzata Blada, dotychczas dyrektor finansowa portalu, która od października br. będzie pełniła funkcję dyrektor operacyjnej. W nowej roli będzie odpowiedzialna jak dotychczas za finanse Gazeta.pl, a ponadto także za technologię, kulturę organizacyjną oraz wybrane procesy strategiczne.

W skład zespołu zarządzającego Gazeta.pl wchodzą również Bartosz Wysocki, dyrektor handlowy portalu oraz Marcin Gadziński, dyrektor ds. nowych przedsięwzięć.

Rozbudowa zespołu zarządzającego to nie koniec zmian w Gazeta.pl. Z początkiem miesiąca dyrektorem serwisu Sport.pl został Maciej Kucharski, który w swojej roli skupi się na realizowaniu procesów prowadzących do rozwoju wizerunkowego, redakcyjnego i zasięgowego obszaru Sport.pl.

Komentarze

Powiązane

23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.
19.11.23, 22:15
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Andrzej Sołtysik w Iberionie. Poprowadzi dwa formaty video
Do grupy mediowej Iberion dołączy Andrzej Sołtysik. To siódmy i ostatni z zapowiedzianych przez firmę transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.
18.11.23, 08:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
DHL Parcel zmienia się DHL eCommerce
DHL Parcel, firma działająca na rynku usług kurierskich w Polsce, rozpoczyna proces zmiany nazwy.
17.11.23, 19:45
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com na dwunasty rynek. Tym razem do Włoch
Answear.com, e-commerce oferujący modę i produkty Home & Lifestyle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerza działalność o rynek włoski.
17.11.23, 16:48
| internet » informacje
Wirtualna Polska wesprze strażników puszczy w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP
Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze i Funduszem Obywatelskim im. Henryka Wujca. Wspólnie realizują projekt wsparcia strażników lasów działających w całej Polsce. To kolejny projekt wpisujący się w realizację zobowiązań zawartych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP na najbliższe lata.
17.11.23, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Kampania reklamowa e-tygodnika Wprost i Wprost.pl
„Wprost” ruszył 15 listopada br. z kampanią promocyjną prowadzoną pod hasłem „Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Najważniejsze to mówić o niej WPROST”.