30.01.22, 14:30

Do końca świata i o jeden dzień dłużej - Lavazza po raz kolejny wspiera WOŚP

30. Finał WOŚP, fot.: materiały prasowe

Włoska firma kawowa Lavazza kontynuuje nawiązaną w 2021 roku współpracę z Fundacją Wielkej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lavazza zaplanowała szereg aktywności mających na celu wsparcie 30. Finału WOŚP.

„Działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dają nam ogromną radość, ale i dumę z zaangażowania w tak niesamowitą inicjatywę. Od 30 lat Jurek Owsiak i wszyscy Polacy udowadniają, że wspólnie można zmieniać świat na lepsze, że każde działanie ma znaczenie. W DNA marki Lavazza wpisana jest troska o człowieka i środowisko, dlatego jest nam po drodze, dlatego chcemy być częścią tej wspólnoty także w tym roku i grać z nią … do końca świata i o jeden dzień dłużej!” – mówi Marco Barbieri, Poland Country Manager w Grupie Lavazza.

Lavazza przeznaczyła na aukcje kurs baristyczny z Arkadiuszem Domuradem, a także ekspres z logo WOŚP i zapasem kapsułek. Włoska firma przekaże również na rzecz Fundacji darowiznę w wysokości 250 tys. zł, która pomoże w wyposażeniu szpitali w niezbędny sprzęt do diagnostyki okulistycznej dzieci. W wybranych sieciach handlowych dostępna będzie również specjalna edycja kultowego smaku kawy, w puszce z logo WOŚP. Dodatkowo, 30 stycznia w dniu Finału, przebiegającego pod hasłem “Przejrzyj na oczy!”, Lavazza zaprasza do swojej strefy partnerskiej pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Aktywnościom w ramach 30. Finału WOŚP towarzyszą kampania reklamowa w telewizji i Internecie, działania w punktach sprzedaży, komunikacja w mediach społecznościowych prowadzona przez agencję Cut The Mustard a także działania PR, za które odpowiada Solski Communications.

Wsparcie Lavazzy dla WOŚP to kolejny krok na rzecz zrównoważonego rozwoju, które firma realizuje od początku swojego istnienia.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.