30.01.22, 09:00

PGE sponsorem łyżwiarstwa w Polsce

Sponsorski film reklamowy, fot.: youtube.com

PGE Polska Grupa Energetyczna została sponsorem Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Współpraca będzie obowiązywać do marca 2023 roku.

"PGE to największy partner polskiego łyżwiarstwa. Od czterech lat działamy na rzecz popularyzacji tego sportu, który można uprawiać niezależnie od wieku. Jest to sport rekreacyjny, integrujący całe rodziny. Mam nadzieję, że wsparcie PGE przyczyni się do rozwoju łyżwiarstwa w Polsce. Liczę na to, że coraz częściej będziemy widzieć barwy biało-czerwone na najwyższych miejscach na podium podczas najważniejszych imprez łyżwiarskich na świecie" – podkreśla Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

W ramach współpracy PGE zostanie sponsorem Reprezentacji Narodowych, zawodów krajowych i międzynarodowych w łyżwiarstwie figurowym i łyżwiarstwie szybkim. PGE będzie również kontynuować patronat nad projektem “Chodź na łyżwy”. Jego celem jest wyłonienie młodych talentów i upowszechnianie łyżwiarstwa jako sportu, który jest dostępny dla wszystkich, bez względu na wiek.

"Wieloletnia współpraca i stałe wsparcie z PGE pozwala zbudować długofalową strategię rozwoju i promocji łyżwiarstwa szybkiego, a w szczególności pomaga w podnoszeniu umiejętności sportowych wszystkich grup wiekowych – od dzieci po kadrę narodową seniorów. Zaangażowanie PGE pozwala na zwiększenie liczby zawodników, szczególnie w grupach młodszych, w których wielu z nich ma ogromny potencjał, lecz jeszcze bez wyników kwalifikujących ich do szkolenia centralnego. Historia pokazuje mnóstwo przykładów łyżwiarzy, którzy dopiero po okresie młodzika czy juniora osiągali światowy poziom" – mówi Rafał Tataruch, prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest jednym z największych sponsorów sportu w Polsce. Popularyzuje łyżwiarstwo od blisko czterech lat. W ramach tej współpracy wspierać będzie, m.in. Mistrzostwa Polski Juniorów 2022, Zawody Mini Europa, Mistrzostwa Polski na dystansach czy Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Tracku.

Komentarze

Powiązane

22.09.23, 10:13
| reklama & PR » informacje
ORLEN zakończył rebranding na słowackim rynku
W tym roku ORLEN prawie dwukrotnie powiększył sieć swoich stacji na Słowacji. Wszystkie 90 stacji działa już pod marką ORLEN. Po zakończeniu rebrandingu, ORLEN koncentruje się m.in. na poszerzeniu oferty pozapaliwowej. 
22.09.23, 08:58
| reklama & PR » informacje
Wolę Wolt. Wolt proponuje rozwiązania na codzienne dylematy
Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online mają pokazywać, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.
22.09.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Value Media po raz ósmy z kampanią promującą Wielką Loterię Almette
Z początkiem września br. wystartowała Wielka Loteria Almette “ekoDom Almette”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media, a w obszarze programmatic, Paid Social oraz SEM działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
21.09.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
We Celebrate You. Jubileuszowa kampania Early Stage
We wrześniu br. wystartowała kampania „We Celebrate You” z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły języka angielskiego Early Stage.
21.09.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Avon sponsorem tytularnym koncertów sanah Uczta nad Ucztami
Artystka młodego pokolenia i marka beauty ruszyły wspólnie w stadionową trasę koncertową, celebrując Ucztę nad Ucztami powered by Avon. Występom sanah towarzyszą atrakcje dostarczone przez Avon w dedykowanych strefach POP−UP i Chill Out.
21.09.23, 09:44
| reklama & PR » ludzie
Milena Wieleńska w zespole Veovee
Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.
21.09.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Inni też popełniają błędy. Zwolnij. Infrastruktury z nową kampanią społeczną
Najnowszym spotem „Inni też popełniają błędy. Zwolnij” Ministerstwo Infrastruktury zwraca się do kierowców z emocjonalnym i drastycznym apelem o zdjęcie nogi z gazu. Dlaczego? W 2022 r. w Polsce, z winy kierujących pojazdami, doszło do 19 373 wypadków, co daje aż 90,9 proc. z łącznej liczby 21 322 wypadków drogowych.
20.09.23, 16:15
| reklama & PR » informacje
Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion. Konkurs w sieci Żabka
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marek KitKat i Lion konkurs dedykowany dla sieci Żabka: „Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion”.
20.09.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Co dobrego u Ciebie w firmie? Szlachetna Paczka promuje wolontariat pracowniczy
Agencja Hand Made wsparła Stowarzyszenie Wiosna w kampanii, która zachęca firmy do udziału w projekcie wolontariatu pracowniczego.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.