30.01.22, 14:00

Dell Technologies radzi “Bądź dla siebie lepszym szefem”

Bądź dla siebie lepszym szefem, fot.: materiały prasowe

Dell Technologies w najnowszej kampanii społecznej radzi, jak dobre nawyki i technologia mogą pomóc współczesnemu człowiekowi w stawaniu się lepszą wersją samego siebie. “Bądź dla siebie lepszym szefem” to cykl porad dla osób pracujących w trybie home office.

W ramach kampanii powstały trzy spoty wideo z udziałem Łukasza Simlata. Wciela się on w pracownika korporacji, zmagającego się z trudnościami pracy zdalnej. Spoty promowane będą w Internecie, odwołując widzów do bazy wiedzy na dedykowanym landing page’u.

Kampania potrwa do końca marca 2022 r. Do działań dołączyło kilkanaście redakcji ogólnokrajowych, biznesowych, branżowych i IT, m.in. Onet, money.pl czy CRN. Na stronie poświęconej kampani znajdują się rozmowy z ekspertami, którzy wezmą udział w podcastach Voice House “Case study: Praca Hybrydowa”, prowadzonych przez Tinę Sobocińską i Jarosława Kuźniara.

Działania opierają się na trzech filarach komunikacyjnych – zdrowie fizyczne, dobrostan psychiczny oraz technologie. Za prowadzenie i koncepcję kampanii odpowiada dział brand&corporate z agencji monday comms. Warstwę merytoryczną opracowali Adam Pawelec oraz Paulina Sobiczewska. Informacje o technologiach dostarczyli eksperci z Dell Technologies oraz Intel.

W dobie pandemii oddzielenie życia zawodowego od prywatnego staje się praktycznie niemożliwe. Jak wynika z badania CBRE i Grafton Recruitment, Polacy za najbardziej optymalne rozwiązanie uznali model hybrydowy (64 proc.). Według Personnel Service aż 8 na 10 pracowników chciałoby, aby praca zdalna była zagwarantowana prawnie.

Jaka jest idea kampanii?

Ideą kampanii jest poszerzenie wiedzy na temat wpływu codziennych decyzji na efektywność, samopoczucie, zdrowie i kondycję psychiczną, tak aby zdalna praca przynosiła jak najwięcej korzyści.

Kampania “Bądź dla siebie lepszym szefem” ma zwrócić uwagę na “wewnętrznego szefa”, który może być sojusznikiem, albo wrogiem. Dlatego firma chce, że każdy powinien uświadomić sobie, że „lepszy wewnętrzny szef to lepszy Ty!”.

Komentarze

Powiązane

17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
08.03.23, 10:28
| internet » informacje
Okres w moim życiu. Gazeta.pl rusza z akcją społeczną
„Okres w moim życiu” to kampania społeczna Gazeta.pl i inicjatywy TakDlaPodpasek.pl, realizowana wspólnie z Okresową Koalicją i Kulczyk Foundation. Celem akcji jest normalizacja tematu menstruacji oraz zaapelowanie o wprowadzenie do polskich szkół darmowych środków higieny osobistej i edukacji menstruacyjnej. 
06.03.23, 08:42
| internet » informacje
Instytut Jagielloński uruchamia platformę Jagielloński Research
Instytut Jagielloński, ośrodek analityczny specjalizujący się w zagadnieniach energetyki i gospodarki, uruchamia nową platformę analityczną. Jagielloński Research zawiera dane, które mają byćaktualizowane kilka razy dziennie i wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.