27.02.22, 13:02

Liderzy e-commerce 2021: raport SEO od Mayko

Fot.: materiały prasowe

To już 7. edycja corocznego raportu SEO dla e-commerce! Który sklep okazał się liderem widoczności w wyszukiwarce? Jakie słowa kluczowe cieszyły się popularnością w minionym roku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym raporcie od Mayko!

Dziewięć branż, dziewięciu liderów, Top20 sklepów

Przeanalizowaliśmy dane blisko 3 000 sklepów w dziewięciu różnych kategoriach:
-       Dom, ogród, biuro;
-       Dzieci i macierzyństwo;
-       FMCG i sklepy zoologiczne;
-       Motoryzacja;
-       Odzież,obuwie, dodatki;
-       Rozrywka i hobby;
-       RTV i AGD;
-       Sport i Rekreacja;
-       Zdrowie i uroda.

W raporcie przybliżamy wyniki najlepszych 20. sklepów z powyższych kategorii. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki szacunkowy ruch odnotowały sklepy w minionym roku, jakie słowa kluczowe cieszyły się popularnością - koniecznie zajrzyj do raportu!

Ponadto w raporcie znajdziesz też analizę widoczności najlepszych e-commerce oraz analizy SEO takich sklepów jak oponeo.pl, castorama.pl czy smyk.com przygotowane przez specjalistów SEO z Mayko. Pozycjonerzy sprawdzili zwycięskie sklepy internetowe pod kątem ich optymalizacji i budowy profilu linkowego oraz wskazują, na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

Co jeszcze znalazło się w najnowszym raporcie SEO dla e-commerce?

W raporcie SEO nie mogło zabraknąć także podsumowania minionego roku oraz prognoz na 2022 roku w e-commerce. Co było zaskakującego w 2021 roku? Na czym powinni skupić się właściciele sklepów internetowych i e-commerce managerowie? Jakie wyzwania stoją przed e-commerce w 2022 roku?  O to zapytaliśmy osoby związane z branżą. W raporcie wypowiedzi udzielili m.in. Grzegorz Sienkiewicz (Cztery Szpaki), Katarzyna Kozłowska (Oponeo), Artur Nowiński (Pierre Rene), Joanna Kwiatkowska (Kubota), Jakub Gierszyński (Sephora) czy Michał Barczyk (Grupa x-kom).

Prowadzisz sklep internetowy? Pracujesz w e-commerce? Ten raport powstał z myślą o Tobie! Przejdź na marketingwsieci.pl, wypełnij szybki formularz i pobierz bezpłatnie raport SEO!

Komentarze

Powiązane

01.06.23, 10:48
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dorota Bawołek poprowadzi program Onet Europa
W czwartek, 1 czerwca br. o godz. 15:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek programu „Onet Europa”, którego autorką jest dziennikarka Dorota Bawołek.
31.05.23, 09:59
| internet » informacje
Kampania Onetu #TataWdomu
Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.
30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
24.05.23, 16:30
| internet » informacje
Oskarżam. Gazeta.pl uruchamia nowy cykl kryminalny
Ruszył nowy cykl kryminalny portalu Gazeta.pl „Oskarżam. W nowym projekcie będą prezentowane reportaże dotyczące, m.in. mafii czy zbrodni z lat 90. Teksty będą przygotowywać, m.in. dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
24.05.23, 06:30
| internet » informacje
Grupa WP w I kwartale 2023 r. miała ponad 310 mln zł przychodów
Wirtualna Polska Holding S.A. w I kwartale 2023 r. zwiększyła przychody o prawie 47 proc. w porównaniu do 2022 r.
23.05.23, 13:08
| prasa » informacje | internet » informacje
Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl
Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.
22.05.23, 06:30
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Marzena Tabor przechodzi do Rzeczpospolitej. Zostanie szefową redakcji online
1 czerwca br. Marzena Tabor obejmie stanowisko szefowej redakcji online „Rzeczpospolitej”. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową rp.pl.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
13.05.23, 16:48
| internet » informacje
Allegro zadebiutowało w Czechach
Start allegro.cz rozpoczyna nowy etap ekspansji platformy i jej partnerów w regionie. Kupujący z Czech mogą korzystać z allegro.cz - lokalnej odsłony Allegro.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.